Середа, 29 Травня, 2024

Чоловічі кільця: вписуємо в свій образ правильно

Чоловічі кільця бувають класичні та трендові. До того ж, завжди можна стилізувати їх у потрібне вам русло. Головне знайти аксесуар, який буде саме ваш. У такому випадку, як би ви не експериментували, прикраса буде виглядати стильно і красиво. Замовити класичні і модні чоловічі кільця можете за посиланням https://zolotoyvek.ua/ru/kolca/l/pol:muzhskie/. Великий вибір коштовностей допоможе оновити ювелірний гардероб або знайти гідний подарунок своєму коханому.

Як вибрати кільце, виходячи із стилю

Як вже говорилося, кожен може носити абсолютно будь-які чоловічі кільця. Важливо вміти їх стилізувати. Однак, якщо ви тільки почали цікавитися ювелірною модою, можете скористатися нашими підказками.

мужские кольца

Класика

Якщо у вашому гардеробі частіше можна зустріти сорочки, штани, жилетки, а з взуття – віддаєте перевагу класичні туфлі, то коштовності теж краще дивитися базові. Зрозуміло, класикою виступають заручні чоловічі кільця. Однак, існує велика різноманітність класичних моделей, які будуть доречно виглядати навіть зі строгим діловим костюмом. Наприклад, добре буде виглядати печатка, тільки не з перснем, а з емаллю. Найчастіше це прикраса інкрустовано чорної або білою емаллю, що виглядає одночасно стильно і витримано. Також цей аксесуар рідко звужений до основи, а симетрія в коштовностях додає строгості на повний образ. Уважно поєднуйте чоловічі кільця з іншими аксесуарами. Для класики краще зупинитися на плетеному браслеті або ланцюжка. Цього буде достатньо, оскільки зайві аксесуари в даному стилі виглядатимуть дивно. Єдиним винятком будуть ювелірні годинники, які поєднуються з усіма видами чоловічих перснів.

Casual

Цей розслаблений стиль перестав бути схожим на спортивний. Все частіше можна зустріти casual в поєднанні зі строгими брюками або класичним пальто. Зараз ми говоримо про еклектиці стилів, а міський її варіант найбільш відрізняється симбіозом спорту, класики, розслабленості. Чоловічі кільця в такому стилі можуть бути практично будь-якими. Добре буде виглядати перстень, якщо верх образу буде класичним. Наприклад, сорочка, пальто або светр. В такому випадку аксесуар додасть ретро-ноток і завершить образ. Але краще не додавати нічого іншого. Якщо дивіться масивні светри, то зверніть увагу також на верх одягу. Чим тонше светр, тим тонше прикраса, щоб не було некрасивого контрасту. У літній період казуальні чоловічі кільця найкраще поєднувати з ювелірним шнурком або браслетом зі шкіри.

Спортивний стиль

Не знаєте, як поєднувати чоловічі кільця зі спортивним стилем? Насправді, є тільки одне правило. Якщо на вас спортивні речі, шукайте ювелірні вироби без інкрустації. Навіть якщо це аксесуар з фианитом, зі спортивним стилем це поєднуватися не буде. Також можемо сказати і про моделі з емаллю. Якщо прості і класичні ювелірні вироби вам не подобаються, подивіться моделі з чорнінням або гравіюванням. У чоловічих коштовностей з подібною обробкою є додатковий декор, при цьому вони виглядають досить лаконічно для спортивного стилю.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.