Неділя, 26 Травня, 2024

Майбутнім IT-шникам: де в Одесі навчитися професії та скільки часу на це потрібно

Ні для кого не стане новиною, що сучасний світ тісно пов’язаний із технологіями, комп’ютерними науками, розумними роботами та онлайн-сферою. Мало того, комп’ютерні технології не стоять на місці, а швидко розвиваються щодня. Це стосується й відносно нового напряму – IT-сфери.

Багато абітурієнтів або людей, які бажають засвоїти нову професію, часто зупиняються на тому, що хотіли б навчитися IT-професії, адже вона має безліч переваг.

Чи варто це робити? Скільки часу доведеться витратити на навчання? І куди піти навчатись в Одесі? Більше на odessa-future.com.ua.

На що ви підписуєтеся

Нерідко люди обирають таку професію тільки через те, що бачать рекламу про високий заробіток та комфортні умови роботи.

Але перш ніж вибирати цей напрямок, слід детально його вивчити та зрозуміти, чи підходить така робота саме вам.

Дайте відповідь собі на кілька питань. Які уроки у школі мені більше подобалися: гуманітарного чи технічного спрямування? Чи подобається мені проводити за комп’ютером близько 8-10 годин, і при цьому не відчувати сильного виснаження наприкінці дня? Чи підходить мені сидяча робота?

Окрім цього, варто враховувати, що ця професія має у наш час високу конкуренцію, а талановитих претендентів на ваше місце чимало. Крім знання комп’ютерних наук, вам потрібно освоїти, як мінімум, англійську мову, бути відповідальним та уважним працівником, виконувати чітко поставлені завдання та інше.

Якщо, вивчивши IT-напрямок ви переконалися, що це дійсно те, що вам до вподоби, то наступним кроком буде вибір місця навчання. Тут у вас буде два варіанти: закінчити одеський ВНЗ чи курси.

Одеський ВНЗ

Одеська національна академія зв’язку ім. О.С.Попова

В Одесі є багато установ, де можна опанувати комп’ютерні технології. Ви складаєте іспити, вступаєте до ВНЗ на безкоштовне або платне навчання, та відвідуєте заняття. На навчання у вас піде 4-5 років. Програма в таких ВНЗ може здатися вам трохи застарілою, з безліччю зайвих і непотрібних предметів, а також нудних домашніх завдань. Проте ви все одно отримаєте обіцяні знання та диплом про закінчення.

Комп’ютерна академія “КРОК” відома своєю якісною навчальною програмою, де випускають майже готових до роботи IT-шників. Вибираючи таке місце, варто розраховувати на високі витрати на навчання.

Посередні одеські виші також мають факультети комп’ютерних технологій. До них належать: Одеська національна академія зв’язку ім. О.С.Попова, Одеська національна академія харчових технологій, Інститут холоду, кріотехнологій та екоенергетики ОНАПТ, Одеський національний морський університет, Одеський національний політехнічний університет, Одеський національний університет імені І.І.Мечнікова, Одеська юридична академія.

Враховуйте також усім відомий факт, що багато цих навчальних закладів “славляться” корупцією, і витрати можуть перевищити ваші очікування.

Курси в Одесі

Навчальні курси в місті – це те, чому багато хто надає перевагу в якості навчання на IT-шника.

Перевага курсів над ВНЗ у тому, що ви витратите набагато менше часу і, можливо, коштів на те, щоб засвоїти професію з нуля. Навчання триватиме від кількох місяців до 1-2 років (це залежить від навчальної компанії). Крім цього багато курсів надають можливість працевлаштування відразу після завершення навчання, що також дуже привабливим для багатьох.

Найголовніше у цій справі – знайти гідні курси, які дадуть хорошу базу знань. Оскільки в Одесі IT-сфера досить популярна, знайти таку компанію не важко.

Найбільш відомі курси в місті: “Спалах”, Hillel, Mate academy, Lemon.school та інші.

Якщо ви бажаєте навчатись онлайн, то необов’язково вибирати саме одеські компанії. Інші українські міста пропонують також якісне навчання за відносно короткий термін. Багато компаній передбачають паралельне вивчення англійської мови для прискорення вашого працевлаштування.

По суті, все, що від вас потрібно, це оплата за курси та відвідування занять (у форматі офлайн або онлайн – це залежить від компанії).

Ви маєте право самостійно робити висновки та обирати спосіб навчання для того, щоб ознайомитися з цією професію. Але незаперечним фактом є те, що вивчивши цю діяльність, ви матимете змогу влаштуватися на перспективну та актуальну посаду.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.