Четвер, 30 Травня, 2024

Чому Одеса є хорошим містом для фахівців у сфері IT

Одеські IT-рекрутери стверджують, що щороку кількість айтішників, які приїжджають до нашого міста збільшується на п’ять відсотків. Новими одеськими жителями переважно стають харківські, вінницькі і миколаївські айтішники, пише odessa-future.com.ua.

Що ж є індикатором такого високого показника лояльності? І що конкретно висококласні фахівці бачать такого в нашому місті, що вирішують сюди переїхати? 

Детальніше про одеську привабливість для IT-спеціалістів у нашому матеріалі з посиланням на dou.ua

Великі компанії в великій кількості 

Масштабні айтішні компанії дійсно міцно влаштувалися в нашому місті. На даний момент їх налічується двадцять. Серед них зустрічаються продуктові; ті, які займаються інтернет-маркетингом; які спеціалізуються на аутсорсингу. 

Однак, на практиці, не кожен висококласний фахівець хоче працювати у великій фірмі. Так що любителям компаній з сімейною атмосферою, де загальна кількість співробітників досягає тридцяти-сімдесяти осіб, буде абсолютно не важко знайти для себе таке місце. Тим більше, що подібних компаній в Одесі більше ніж п’ятнадцять. І більшість з них розташовуються в центральній частині міста або в прибережній зоні. 

Неймовірний успіх одеських стартапів 

Наше місто є істинною стартапною кузнею. Чого тільки вартий Рідл, якому вдалося за десятирічний період стати світовою відомою продуктовою компанією і зайняти позицію провідного розробника додатків бізнес напрямки для Агіос.

Масштабні айтішні конференції 

Професійний розвиток в нашому місті забезпечується за допомогою великих конференцій в доповненні з профільними заходами, які проводяться протягом року. 

Професійному нетворкінгу відведені спеціальні місця у вигляді затишних хабів і коворкінгів, які стали місцями засідань одеських фрілансерів. А наймолодші айтішники можуть розташуватися в Атом Спейс. 

Наявність яскравого корпоративно-соціального життя 

Час робочих буднів одеські айтішники можуть легко змінювати активними вихідними. Завдяки одеському клімату можна організовувати заходи у вигляді спільних пікніків. Приємним бонусом є наявність тепла і доступу до моря круглий рік. А в зимовий час пляжні зони особливо гарні. 

Навіть короткий період негоду не примусить айтішника сумувати на дивані, адже у соціальному міському житті цікаві заходи не закінчуються. Тут буде де відпочити і екстравертам, і інтровертам. 

Компактне і затишне місто 

Великі українські міста особливо підкреслюють компактність і затишок Одеси. 

Внаслідок того, що місцем розташування айтішних офісів переважно є історична частина міста, до роботи фахівці можуть дістатися пішим ходом, за допомогою власного або громадського транспорту. Якщо фахівець живе в спальному районі, то шлях до роботи у нього займе в середньому хвилин тридцять. 

Таким чином, Одеса є сучасним, затишним і комфортним для АйТі сфери міста. 

Всупереч ринковій насиченості цей напрямок впевнено розвивається. А це означає, що висококласні фахівці отримують більше можливостей.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.