Середа, 29 Травня, 2024

Будівництво туристичного інформаційного центру в Одеській області

Останнім часом наші чиновники активно зайнялися розвитком, осучасненням і облагороджуванням Одеської області. І це дуже правильно, адже в обласних населених пунктах дуже багато своїх унікальних традицій, неймовірно цікавих особистостей і, звичайно, ж захоплюючих історій. Далі на odessa-future.

Все це, за наявності правильного і комплексного розвитку може відмінно працювати на туристичний потенціал області та, відповідно, приносити непоганий дохід і прибуток. 

Мабуть, місцева влада нарешті це зрозуміла, тому що днями стало відомо про будівництво цілого обласного туристично-інформаційного центру. Детальніше про це в нашому сьогоднішньому матеріалі з посиланням на culturemeter.od.ua

Корисний туристично-культурний проект 

Бессарабія стане місцем, де з приводу двохсотріччя Сарати планується будівництво першого регіонального туристичного інформаційного центру. Проектну презентацію вже бачив губернатор Сергій Гриневецький. 

Даний проект переміг в конкурсі, який організовувало Міністерство з общинно-територіального розвитку, а державний бюджет виділить близько дев’ятнадцяти мільйонів гривень на фінансово-реалізаційну частину проекту. 

А ще 1,5 мільйона в гривневому еквіваленті будуть виділені, щоб облаштувати другий центр, який буде трохи менше, в районі Старосілля. Адже поруч з цим населеним пунктом розташовується центр, який спеціалізується на етнографічному, сільському зеленому туризмі і сімейному відпочинку.

Бонус в розташуванні 

Слід зазначити, що Сарата володіє досить зручним географічним розташуванням – між Ізмаїлом та Тарутиним. Центр розмістять на земельній ділянці, що належить комунальному підприємству громади Сарати. Тут же планується розмістити сервісну службу, яка буде займатися інформуванням туристів щодо місцевої їжі, пам’яток, цінних історичних об’єктах. Які заходи будуть проводитися найближчим часом, які екскурсійні маршрути є в даній місцевості, який тут ходить транспорт і які є місцеві розваги, – про все це можна буде дізнатися тут же. 

Гастрономічні пам’ятки і майбутні об’єкти 

Також в центрі можна буде придбати крафтову винну, сирну, м’ясо-молочну бессарабську продукцію. 

Окремим питанням є обладнання відділу, який буде займатися реалізацією сувенірної продукції. Туристи зможуть відвідати спеціально призначене для них кафе. А другий поверх центру буде виділено під приміщення конференц-залу. 

Крім цього, проект передбачає створення амфітеатру, в якому буде триста посадочних місць. Це місце стане територією для проведення не тільки різнорівневих туристичних конференцій, а й фольклорних фестивалів. 

А земельну ділянку територією понад гектар планують “зарезервувати” для приватних інвесторів, у разі можливого готельного і ресторанного будівництва.

Фото: culturemeter.od.ua

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.