Вівторок, 28 Травня, 2024

Батькові відомої одеситки загрожує суд за посаджені у дворі дерева і квіти

Перетворення одеських дворів в масові безкоштовні парковки давно стало однією з глобальних проблем нашого міста, впоратися з якої практично неможливо. Далі на odessa-future.

Таке враження, що ті одесити, у яких є автомобілі, просто навмисне ухиляються від спеціально призначених для цього парковок.  Хоча, воно й не дивно, адже за паркування, переважно, потрібно платити, а у дворі є вдосталь місця, ще й безкоштовного.

Тільки ось така суцільна парковка у дворах категорично не повинна мати місця.

Деякі небайдужі одесити намагаються хоч трохи поліпшити ситуацію в своїх дворах і тотальну загазованість і заполоненість автомобілів замінити приведенням до ладу асфальтного покриття, зелених насаджень та стану парадних.

Але, виявляється, не всім подобається такий благий посил, а деякі, замість допомоги і підтримки, погрожують судовим позовом і скаргами.

Саме в таку ситуацію потрапив одесит, який привів до ладу свій двір, парадну і висадив дерева з квітами.  Але натомість отримав гостру критику на свою адресу і судову справу.

Детальніше про це в нашому сьогоднішньому матеріалі з посиланням на culturemeter.od.ua.

Благими намірами …

Одесит, який проживає на Єлизаветинській вулиці почав вирішувати проблему розрухи свого двору за допомогою насаджень квітів і дерев.

На місцях пробоїн в асфальті чоловіком були висаджені чотири берези, жасминовий кущ і розташована квіткова клумба.

Таку ініціативу не схвалила сусідка, в мріях якої повністю заасфальтований двір, щоб було більше місця для парковок і вона звернулася до судової інстанції, посилаючись на “неузгоджені” роботи.

Незаслужене звинувачення

Інцидент був описаний Дариною Ножевниковою (Катерина Ножевникова, відомий одеський волонтер, є її рідною сестрою).

А винним у благоустрої двору виявився їхній батько.

Дарина повідомила, що на батька було подано заяву до органів поліції і в судову інстанцію.  Його “вина” полягає в тому, що полупроваленний асфальт став місцем красивого молодого міні саду.

Крім цього, батько Дарини та Катерини самостійно справив фарбування під’їзду, оновлення перил, викладку кам’яної доріжки і зміцнення люків.

Все це, безумовно, є справжнім “злочином”.

Абсурдні вимоги

Сусідка вказала в судовому позові вимоги про викорчування зелених насаджень і заливку всього цього асфальтом.  Або, на худий кінець, повернення старих ям.  Заяву з аналогічними вимогами жінка подала і поліцейським, які були явно здивовані подібним, але в силу свого службового становища, були зобов’язані прийняти таку абсурдну заяву.

Ось так “вдячно” деякі люди реагують на благі наміри і справи небайдужоі і доброі людини.

Створюється враження, що таким людям не властиве нормальне ставлення і вміння жити в морально здоровому соціумі.

Хочеться вірити, що таких персонажів в нашому місті не так багато, а в більшості все-таки порядні, добрі і небайдужі одесити.

Відзначимо, що герой нашого матеріалу також активно і успішно займається лікуванням дерев Приморського бульвару.  І це заслуговує на окрему повагу і вдячність цій Людині.

Фото: culturemeter.od.ua

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.