Середа, 12 Червня, 2024

Що таке тестери і чи варто їх купувати?

Дуже багато жінок любить смачний парфум. Так що там жінки, навіть чоловіки користуються духами і ретельно підходять до їх вибору. Для кожного важливо підібрати саме той неперевершений аромат, який запам’ятається всім надовго і буде асоціюватися з цією людиною. Багато журналів, рекламних банерів на вулиці і в телевізорі так і ваблять купити красиву баночку. Але як зрозуміти, що це саме ваш парфум і зберегти гроші? Давайте розкриємо секрет в цій статті.

Що таке тестер?

У багатьох каталогах, інтернет-магазинах можна зустріти картинку маленького флакончика, який стоїть дуже мало – це і є тестер. Такі баночки з декількома мілілітрами парфуму немов візитка бренду. З їх допомогою можна спробувати багато аромати і підібрати свій, а великий вибір таких тестерів є тут https://lambre.ua/ru/parfumi/. У брендових магазинах в якості тестерів використовують великі флакони, але їх взяти з собою або купити не можна. А ось інтернет-платформи на всю використовують флакончики, які абсолютно вільні у продажу.

пробники

Чи відрізняється тестер по запаху?

Анітрохи. Це той самий парфум, але в меншій кількості. Є частина жінок, яка впевнена, що в тестерах концентрація запахів абсолютно не та, що в оригінальному флаконі. Інша ж – стверджує, що тільки в тестерах є якісний парфум. Обидві сторони не праві. Що в маленькому “пробнику”, як часто називають, той самий аромат, що і в великому. Єдині відмінності – зовнішній вигляд, кількість вмісту і ціна.

До речі, на https://lambre.ua/ru/ ви можете придбати будь-який тестер за низькими цінами або замовити все тестери і міняти свій аром щодня.

Тестер можна купувати:

  • для себе;
  • перевірити якість;
  • ви не часто користуєтеся парфумом.

 Не варто купувати:

  • на подарунок;
  • якщо вам важлива упаковка і дизайн бренду.

духи

Як відрізнити тестер?

Як ми говорили раніше, в магазинах можуть стояти повноцінні флакони в якості тестера. І якщо ви купуєте парфуми для себе і не важливо при цьому наявність кількох деталей, тоді нижче – кілька ознак відмінності “пробників”:

  1. Зовнішній вигляд – на флаконі з парфумом може бути відсутнім кришка, напис або коробка. Також, коробка може бути пошкоджена під час транспортування і парфум списують на тестер;
  2. Ціна дуже відрізняється. Наприклад, якщо весь флакон парфуму коштує кілька сотень гривень, то тестер буде коштувати пару десятків;
  3. Знак “Тестер” може бути нанесена відразу на флакон з парфумами. Також, можна зустріти напис «Не для продажу”;
  4.  бсяг також може відрізнятися. Ми повідомляли раніше, що кількість мл може відрізнятися. Наприклад, в тестері може міститися до 2 мл, а у великих флаконах 30, 50 і вище.

Якщо вам потрібні хороші духи – заходите на сайт Lambre. Тут не тільки великий вибір якісного парфуму, а й косметики, засобів по догляду за обличчям, волоссям і тілом, аксесуарів і набори по догляду. Також, можна підібрати відмінні духи для чоловіків – у Lambre і для них є колекція. Крім цього є відмінна лінія для захисту від сонячних променів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.