Вівторок, 28 Травня, 2024

Який вид натяжної стелі краще? Огляд популярних варіантів в Одесі

Сучасні користувачі віддають перевагу натяжним стелям, адже вони виглядають завжди ефектно і ідеально вписуються в інтер’єр приміщення. Щоб натяжні стелі у місті Одеса виглядали бездоганно, варто приділити увагу вибору типу оздоблення та підібрати колір.

Основні види: найкращі рішення

 1. Матові натяжні стелі – це хороший варіант для класичного оформлення, який не жовтіє з часом і не дає відблисків. Для такого варіанту характерні ідеальна гладкість, звуконепроникність, пожежна безпека.
 2. Лаковий чи глянцевий тип. Такі стелі відрізняються високою водостійкістю і відражаючою здатністю, завдяки чому низька стеля візуально стає вище.
 3. Сатинова стеля підійде під будь-який інтер’єр, це «золота середина» між матовою та лаковою стелями. Даний вибір стійкий до вологи, має унікальну фактуру та легке відображення (відсутні відблиски).
 4. Багаторівнева стеля – відмінне рішення при переплануванні, наприклад, коли потрібно замаскувати стельові балки або інші дефекти.

Як визначитися із вибором?

Достатньо розуміти свої вподобання у наступних запитах:

 • тип полотна. Найчастіше замовники сумніваються між тканиною та плівкою ПВХ;
 • вибір фактури полотна: матовий тип, глянець або сатин. Матове полотно візуально робить стелю ідеально рівною, без блиску. Глянець сприяє візуальному збільшенню висоти приміщення та його площі. Сатин – це свято та розкіш, таке відчуття створюється за рахунок невеликого блиску;
 • рівні. Простою вважається плоска стеля, але виділяють також складні багаторівневі конструкції;
 • вибір кольору. Наприклад, у плівкових варіантах набагато ширша і багатша різноманітність вибору, ніж у тканинах;
 • декоративні елементи, наприклад, фотодрук, прорізи або встановлення «повітряних» стель.

Топ популярних питань

 1. Багатьох цікавить, наскільки опускається від початкового рівня стеля. Мінімально – це 2,5 см, максимально – до 5 см. При використанні світильників можливе опускання в районі 5-7 см.
 2. Підготовка кімнати до встановлення натяжної стелі. Необхідно прибрати меблі з кімнати або хоча б відсунути її від стін. Перед початком монтажних робіт щілини герметизуються.
 3. Ціна. Вартість натяжної стелі формується із ціни матеріалів та монтажних робіт. Зручно, якщо компанія вказує ціну з урахуванням монтажу за 1 квадратний метр.
 4. Догляд – максимально простий і легкий, адже досить періодично протирати стелю вологою м’якою тканиною від пилу.

Як вибрати компанію?

Кому можна довірити встановлення натяжної стелі в Одесі? Більшість користувачів вже оцінили роботу «Grand Company». Почитати відгуки та переглянути фото завершених проектів можна на офіційному сайті компанії. Ось кілька моментів, які відзначають клієнти:

 • досвід та швидкість. Співробітниками компанії є професіонали своєї справи, в середньому процедура встановлення натяжної стелі займає 3-4 години (просте встановлення);
 • якість та краса. Тішить результат, а саме надійні та привабливі стелі, які при пошкодженні можна легко привести в порядок;
 • довговічність (до 40 років), безпечне рішення та шумоізоляція;
 • виконання роботи в терміни, адже команда працює за договором і здає все вчасно.

Якщо у вас є додаткові питання, на сайті «Grand Company» можна залишити заявку та отримати безкоштовну консультацію.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.