Середа, 29 Травня, 2024

Які навушники вибрати для сну

Навушники бувають різні: для дому, спортивні, для поїздок у громадському транспорті. А чи чули ви про гаджети, які призначені для сну? Якщо ні, саме час із ними познайомитися.

Для чого потрібні

Всі ми потрапляли в ситуації, коли для відновлення сил і розсудливості був потрібний відпочинок, причому пасивний. Необхідність подрімати на півгодини-годину обґрунтована науково, а навіть розроблені спеціальні техніки, які допомагають заснути практично миттєво.

Дуже часто таким спробам заважає зовнішній шум, на джерело якого ми не можемо вплинути. Не біда, якщо він однотонний: такий звук навіть допоможе заснути. В іншому випадку можна спробувати використати домашню акустику, яка заглушить зовнішні шуми.

Також можна використовувати навушники. Слухаючи в них спокійну музику або монотонну мову, заснути можна дуже швидко. Але сон у звичайних навушниках навряд чи буде міцним: часто повертатися з крапельками у вухах – не дуже зручно, а заснути в накладних гаджетах і зовсім погана ідея, що виключає будь-які рухи тіла.

Навушники для сну: які вони бувають?

Будь-які типи звичайних дротових навушників не підійдуть для засинання. Як варіант, можна використовувати бездротові з фіксацією у вушній раковині. Якщо ви вирішили замовити навушники цього типу, то і в цьому випадку проблема з їх випаданням із вушної раковини не вирішується повністю, особливо при неспокійному сні.

Найкращим рішенням для сну будуть спеціальні навушники у вигляді пов’язки, що одягається на голову. Приблизно такою, яку використовують бігуни на довгі дистанції, щоб захистити обличчя та очі від поту. У нашому випадку вона забезпечуватиме надійне кріплення акустичної частини до вуха.

Такі пов’язки бувають вузькі чи широкі, останні можуть бути й у захисту очей за умов інтенсивного освітлення природного чи штучного походження.

До тканинної основи кріпляться власне навушники. У бюджетних варіантах це звичайна накладна акустика, але такий варіант створюватиме незручності при лежанні на боці. Цього недоліку позбавлені навушники з акустичною частиною у вигляді тонких драйверів, але коштують вони досить дорого, близько $40.

Якщо є час, то можна спробувати пошукати такі гаджети в китайських інтернет-магазинах типу AliExpress, де їхня вартість буде нижчою. Але розраховувати на якісний звук у разі не доводиться. Хоча для прослуховування аудіокниги вони цілком підійдуть.

Спосіб використання

Багато залежить від сили звуку: потрібно мінімізувати гучність рівня, у якому можна без додаткових зусиль розрізняти слова. Є два варіанти засинання: під музику (спокійну, повільну) або читання аудіокниги. В останньому випадку читець повинен мати монотонний, заколисуючий голос.

Щодо самих навушників, то тут потрібно експериментувати. Чи можна спробувати звичайні вкладиші, раптом підійдуть і вони?

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.