Середа, 29 Травня, 2024

Як захистити xiaomi redmi note 10 pro

Незважаючи на свою функціональність і практичність, Сяомі Редмі Нот 10 Про має досить крихкий корпус. Щоб згодом на ньому не з’явилися подряпини, відколи, потертості, потрібно замовити чохол на Xiaomi Redmi Note 10 Pro, а також захисне скло або плівку. Ці аксесуари гарантують апарату безпеку від пошкоджень та продовжують термін його експлуатації. Вигідно купити чохли на Xiaomi Redmi Note 10 Pro та інші засоби захисту гаджета можна в інтернет-магазині. Ми розповімо, як грамотно вибрати чохли Xiaomi Redmi Note 10 Pro та інші аксесуари для телефону.

Як вибрати надійний чохол

Кейси відрізняються за конструкцією (форм-фактором) та матеріалами виконання. Найбільш затребувані типи кейсів:

 • «Книжки» – закривають усі частини телефону і здебільшого можуть використовуватися як підставка. Такий чохол підійде тим, хто бажає максимально захистити гаджет від зовнішніх загроз.
 • Накладки – прикривають лише торці та задню частину пристрою. Така конструкція дозволяє мати безперешкодний доступ до екрану смартфона. Можуть бути тонкими (класичний варіант), так і габаритними (протиударні чохли), розрахованими на посилений захист апарату.

Залежно від матеріалу виконання кейси поділяють на:

 • Пластикові – ефективно захищають від дії гострими предметами;
 • Силіконові – амортизують удари, знижують ковзання апарату в руці;
 • Термополіуретанові – стійкі до дії сонячних променів, що нейтралізують негативні вібрації при падінні смартфона;
 • Шкіряні – вироби з високими захисними характеристиками, що знижує ймовірність вислизання телефону з рук.

Купувати треба той чохол, який відповідає потребам. Наприклад, активним користувачам смартфона краще придбати накладку з міцних матеріалів.

Як вибрати захисну плівку

Захисна плівка виготовляється з тонкого полімеру. На екрані апарата фіксується методом електростатики. Цей виріб є абсолютно прозорим, тому його встановлення не змінює яскравості та чіткості зображення. Мінімальна товщина робить цей виріб непомітним під час експлуатації. Плівка ефективно оберігає від потертостей та подряпин.

Захисні плівки пропонуються в різних варіантах, що відрізняються практичними та візуальними характеристиками. Найбільш популярними видами захисної плівки є:

 • Глянсова. Характеризується відмінною передачею кольору, наявністю гладкої поверхні і олеофобного покриття, що захищає від забруднень.
 • Матова. На ній малопомітні подряпини, потертості, відбитки. Вона виключає появу відблисків на екрані.
 • Гідрогелева. Її основною служить абсорбуючий полімер, що наділяє аксесуар дивовижними характеристиками. Така плівка здатна самостійно затягувати подряпини, приховувати сліди ушкоджень.

Як вибрати захисне скло

Виробництво захисного скла відбувається шляхом обробки синтетичного матеріалу спеціальними хімічними складами, що надають крихкій сировині високу міцність. Такі аксесуари товщі за плівку, але здатні ефективніше захищати екран телефону від зовнішніх загроз.

Загартоване скло складається з п’яти шарів:

 • клейового, за рахунок якого виріб фіксується на дисплеї;
 • захисного (основного), що приймає він удари та інші ушкодження;
 • стримуючого шару, що перешкоджає розльоту уламків при сильному механічному впливі;
 • антивідблиску, що зберігає чіткість і яскравість передачі зображення при яскравому освітленні;
 • олеофобного, що перешкоджає затримці відбитків на поверхні.

Найбільш поширеними є шибки з кольоровою рамкою. Її наявність дозволяє максимально приховати присутність аксесуарів на смартфоні. Якщо у виробу ступінь закруглення країв 3D і вище, воно максимально щільно прилягає до країв екрана, не залишаючи зазорів.

Захисні аксесуари для екранів важливо використовувати в тандемі з чохлами – неважливо використовується «книжка» або накладка. Комплексний захист гарантує максимальний рівень безпеки Xiaomi Redmi Note 10 Pro.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.