Середа, 19 Червня, 2024

Як вибрати насіння для посіву соняшника та де його купити в Одесі?

Соняшник є однією з найпоширеніших сільськогосподарських культур в Україні. З насіння цієї рослини виробляють масу продуктів як харчових, так і промислового виробництва.

Хороший урожай соняшнику залежить від багатьох факторів, де ключовий — правильний вибір насіннєвого матеріалу. У цій статті ми обговоримо, як вибрати насіння для посіву та чому купувати краще насіння соняшнику південь агролідер.

Як вибрати насіння соняшнику?

Сьогодні для посіву соняшника у промислових масштабах підприємці обирають переважно гібридні сорти цієї культури. Чим відрізняється гібрид від звичайних сортів? Своєю специфікацією.

Так є гібриди, стійкі до певних хвороб. Крім того, такі види соняшника дозрівають одночасно, що значно спрощує їхнє збирання. Ну і найважливіше, врожайність гібридних сортів значно вища — насіння краще зберігається і містить більше корисних елементів.

Порада: якщо ви підприємець-початківець і не знаєте, який сорт вибрати, рекомендуємо віддавати перевагу відомим і прислухатися до відгуків досвідчених фермерів.

Якими ще критеріями керуватися під час виборів?

Це клімат, склад і тип ґрунту. Відповідно, виходячи з цих умов, фермери сіють трилінійні або звичайні сорти гібридів.

Важливо! Для кліматичних зон з коротким періодом тепла рекомендуються сорти, що швидко дозрівають.

Що ще важливо враховувати? Це відсоток схожості та чистота сорту. І якщо зі схожістю все зрозуміло — вона має бути максимально можливою, то з чистотою сорту доведеться повозитися. Для цього потрібні спеціальні умови зберігання — певна вологість і відсутність пошкоджень на шкірці насіння.

До відома, перед посівом обов’язково проводьте протравлення насіннєвого матеріалу спеціальними препаратами, які знищують хвороботворні грибкові бактерії.

До речі, щоб розрахувати необхідний обсяг насіння для певної площі, фермери використовують спеціальні формули та калькулятори.

Чому насіння для соняшника краще купувати в інтернет-магазині насіння “Агродопомога”?

Таке рішення надасть вам кілька важливих переваг. По-перше, купівля насіннєвого матеріалу в “Агродопомозі” в порівнянні з аналогічною операцією в роздрібних точках, набагато вигідніше в плані ціни. Наш магазин співпрацює з великими закордонними постачальниками й, відповідно, ціни цілком демократичні.

По-друге, як показує практика, імпортне насіння має кращу схожість і імунітет проти хвороб, тобто насіннєвий матеріал з “Агродопомоги” дасть гарантовано гарний урожай.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.