Субота, 15 Червня, 2024

Як створити чохол на телефон?

Чохол давно перестав бути просто захисною оболонкою смартфона. Це стильний аксесуар, який прикрашає образ і є виразом власного «Я». Хочеться, щоб такого кейсу не було ні в кого. Використовуючи сучасні технології, кожен користувач сьогодні може створити свій чохол на телефон – найоригінальніший і неповторний.

Як створити чохол на телефон зі своїм зображенням

Звичайно, не маючи особливих знань і не маючи під рукою спеціального обладнання, зробити кейс для гаджета з улюбленим принтом не вийде. Для цього варто звернутись до професіоналів. Такі послуги надає компанія EndorPhone. Компанія займається розробкою ексклюзивних дизайнів для різних моделей чохлів. На сайті магазину представлено понад тисячу варіантів оформлення девайсів. Зображення з каталогу повністю відповідають реальному виробу.

Вбудований онлайн-конструктор дозволяє зробити індивідуальний макет, за яким майстер точно нанесе ілюстрацію на поверхню виробу. Продуманий інтерфейс та якісна графіка сайту роблять процес творчим та дуже захоплюючим. Тут клієнт зможе відчути себе справжнім інтернет-дизайнером.

Можна вибрати та налаштувати креативне зображення, пам’ятну фотографію або зробити іменний чохол. ЕндорФон має у своєму розпорядженні кейси для топових брендів телефонів: Xiaomi, Samsung, Apple, Motorola та ін.

Для друку компанія використовує лише якісну та безпечну продукцію. За цілком доступною ціною можна замовити міцний та продуманий до деталей аксесуар для будь-якої марки мобільного телефону. Ілюстрація наноситься на кейс із силікону, пластику або TPU. Ці матеріали мають чудову захисну функцію і служать кращою основою для перенесення барвистої картинки.

Перенесення принта на чохол методом прямого друку

Існує кілька способів нанесення зображення на аксесуар для гаджета: сублімація, термотрансфер, шовкографія, прямий друк. Під час сублімації та термотрансферу малюнок спочатку роздруковують, потім за допомогою високої температури під тиском переносять на об’єкт. Шовкографія вимагає спеціальних трафаретів, з яких фарби послідовно наносяться на предмет. Прямий друк – це цифрова технологія перенесення картинки з фотографічною якістю на чохол чи іншу поверхню без застосування проміжних носіїв чи трафаретів. Фарба одразу потрапляє на матеріал. Прямий друк має ряд плюсів:

  • зображення виходить рівне, яскраве, чітке;
  • оперативне виготовлення (15-20 хвилин);
  • швидке висихання фарби;
  • стійкість отриманої картинки до стирання.

Завдяки цим сучасним методам поліграфії, а також використанню найновішого японського обладнання компанія EndorPhone виготовляє високоякісні аксесуари для смартфонів в короткі терміни.

Як зробити свій принт на чохол

Індивідуальний дизайн на кейс зробити просто. Покрокова інструкція виглядає так:

  • відкрийте онлайн-конструктор;
  • введіть модель телефону – бренд та марку;
  • виберіть матеріал кейсу (силікон, пластик, 2D-, 3D-пластик, TPU);
  • завантажте фото – бажано, щоб воно було велике, гарної якості, приблизно 1000 px у висоту;
  • відредагуйте малюнок та оформіть замовлення.

Зверніть увагу на вибір зображення. Від його параметрів залежить кінцевий результат. Майте на увазі, що картинка буде розташована на задній стороні виробу та боках.

Під час створення іменного чохла напис можна редагувати, вставляти стікери, смайли. Процес не обмежений за часом. Експериментувати можна скільки завгодно, поки зображення не повністю відповідатиме вашим очікуванням. В ЕндорФон кейси за індивідуальним макетом фахівці виготовляють протягом усього робочого дня. Отримати замовлення можна вже завтра. Діє доставка по всій Україні.

Чохол, створений за власним дизайном, — унікальна річ, яку точно не знайдеш в жодному магазині. Такий аксесуар стане чудовим подарунком для близьких та пам’ятним сувеніром для себе. Зробити його дуже просто та захоплююче.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.