Субота, 25 Травня, 2024

Як працює розстрочка з сервісом Frisbee в Одесі?

Тотальне погіршення життя в Україні отримало наслідком, коли всі почали стихійно заощаджувати власні кошти. Багато хто з наших співвітчизників почали не цікавитись деякими придбаннями, аби не стати “бранцями в борговій ямі”.

В нас прийнято рахувати, що аби придбати щось дороге та високоякісне, треба доволі довго відкладати кошти. Однак в передову технологічну еру з’явилися сервіси, які дозволяють купити просто зараз, та здійснювати оплату частинами, як, наприклад, з чим чудово порається сервіс Frisbee. Тим самим, перед нами унікальний інструмент розстрочки, в якому зібрано купу позитивних відмінностей від зламавшого багатьом життя кредиту від банків та мікрозаймів.

Чим Frisbee крутіший за банки та МФО?

Frisbee дійсно має свої переваги, які, виражаючись американським жаргоном, “топчуть банки”. Він дійсно надає можливість сплачувати частинами, або “відкладати платежі”. Тобто, користувач обирає власноруч як краще йому проводити сплату частинами. Все дуже просто: обираєте цікавий для вас товар або послугу в одного з партнерських закладів Frisbee, зв’язавшись з ними прямісінько на офіційному сайті. Після цього переходите до вашої “Корзини”, і сплачуєте вартість обраного за допомогою сервісу Frisbee.

І при цьому забудьте назавжди про введення номерів ваших карток та інших рахунків –  Frisbee самостійно за все розрахується. В вашу чергу, ви може сплачувати частинами або на протязі 45 днів, або на протязі 3 місяців. Обидва варіанти мають свої особливості. Найпопулярніший вибір –  45 днів, а на відміну від звичайної видачі кредиту, Frisbee дозволяє на протязі перших декілька днів не сплачувати відсоток.

Frisbee домінує над банками та МФО ще й завдяки тому, що його послуги кардинально інші від кредитів в інших банках. Наприклад, людина сплачує обране придбання, але при цьому їй нараховують просто заобрійні відсотки, через те, що в банках не надається можливість погасити всю суму наперед, щоб не втрачати відсоток. У Frisbee такого немає, натомість він надає покупцеві самостійно вирішувати щодо можливості або сплатити всю вартість заздалегідь, або ні. Як це працює – ознайомитися можна, клікнувши сюди.

Але чому ж оплата частинами з Frisbee.UA, вигідніша ніж з Приват24 від “Приватбанку”? Бо можна платити частинами на протязі трьох місяців. 

Переваги:

  • По-перше – купувати з Frisbee більш вигідніше, ніж з “Приватбанком”, чию оплату частину всі рахують безвідсотковою. Ця версія оманлива;
  • Frisbee – гарний помічник, щоб купити нову електроніку в магазинах побутової техніки. Тому Frisbee знову домінує, бо завдяки ньому кошти буде заощаджено;
  • Той же “Приватбанк” надає можливість сплачувати частини на протязі 3 місяців, проте гроші знімаються в строго виділену дату. Frisbee дозволяє самостійно обирати день зняття грошей;

Під кінець додамо, що при виникненні  незапланованих обставин радимо сплатити заздалегідь, і як наслідок –  відсотки буде знижено, а “Приватбанк”,  інші банки, чи мікрофінансові організації цього не надають. Бо вони працюють за основним завданням та сценарієм – заробити космічні відсотки на клієнтах з метою отримання неправомірної вигоди.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.