Неділя, 26 Травня, 2024

ТОП-4 популярних українських ведучих

Хороший ведучий — це щонайменше третина успіху концерту чи шоу, а щодо інформаційно-розважальних програм — ціла половина. Щоб успіх був гарантований, продюсерам насамперед варто звернути увагу на цих відомих у медіасередовищі особистостей.

  1. Кароліна Ашіон. Кароліна — не тільки відома телеведуча, а й продюсер, тому розібратися в тонкощах будь-якого проекту їй не важко. Отримати її згоду буде непросто, оскільки вона є керівником ICMG. Ця компанія найбільш відома як організатор Міжнародного джазового фестивалю «ДоДж». Нещодавно в інтерв’ю журналістам пані Ашіон зізналася, що у дитинстві та юності перенесла багато труднощів та принижень через те, що є мулаткою (її батько – нігерієць, мати – українка). Проте саме нестандартна зовнішність стала її перепусткою на телебачення. Екзотичну красуню запросили як ведучу на канал М1, де вона змогла показати широкому загалу свої численні таланти.
  2. Мосейчук, Наталя Миколаївна — володарка інших талантів. Їй блискуче вдається вести новини та передачі політичного характеру (наприклад, «Право на владу»). Вона вела новини на «5 каналі», каналах «ЮТАР» та «1+1» (Телевізійна служба новин ТСН). У її активі — телемости «Україна — Росія» із Дмитром Кисельовим, кураторство премії Global Teacher Prize Ukraine, премії «Телетріумф» у номінації «Ведучий/провідна інформаційна програма за 2013 та 2018 роки».
  3. Соломія Вітвицька проявила себе як творець ємних репортажів із місць розвитку подій. Вона встигла попрацювати кореспонденткою новин на «Ера-FM» і «1+1», вела репортажі на «5 каналі». Соломія спробувала себе як артистка дубляжу мультфільму «Замбезія», в якому її голосом розмовляла пташка Тіні. Наразі вона працює ведучою на ТСН.
  4. Василіса Фролова – ідеальний кандидат для роботи у прямому ефірі шоу-програм. У її активі — участь у модельних конкурсах та конкурсах краси у Харкові, Сінгапурі, Туреччині, робота з модельними агенціями YOU (Франція) та Red Stars (РФ). Працювала ведучою на каналах “7-а студія” (Харків), М1 – Guten Morgen, “Міністерство прем’єр”, “Вася On-line”, “Shakанемо, baby”, “Амазонки”. Саме їй довірили вести прямі трансляції Ukrainian fashion week, Фабрики зірок, вести рубрику в Шустер Live.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.