Четвер, 30 Травня, 2024

Чи варто купувати бездротову зарядку для iPhone

Дротові дроти – це те, що доставляє користувачам гаджетів чи не найвідчутніший дискомфорт. Не дивно, що останні роки бездротові зарядки для Айфонов поступово почали витісняти звичайні кабелі. Таке рішення вже стало доступним для більшості «яблучних» пристроїв та отримало багато позитивних відгуків. Але все ж таки говорити про його бездоганність зарано, адже бездротові зарядки мають не лише переваги, а й недоліки. У нашій статті ми постараємося розібратися в тому, чи варто купувати ці пристрої зараз чи краще почекати кілька років для того, щоб у нових модифікаціях інженери Apple усунули всі спірні моменти.

Чим хороші бездротові зарядки

  1. Відсутність зайвих дротів. Власників кількох гаджетів переслідує кабельне безладдя, яке постійно утворюється в місцях підзарядки пристроїв. Купівля бездротової станції усуває цей дратівливий дискомфорт, адже на одному майданчику можна розмістити одразу кілька девайсів. А головна перевага в тому, що для їх підключення не потрібні жодні дроти.
  2. Надійність та довговічність. Рознімання, до яких підключаються зарядні кабелі, постійно піддаються інтенсивним механічним навантаженням. Якщо в результаті неакуратних дій ушкоджується штекер на дроті – це півбіди, набагато гірше, якщо з ладу виходить роз’єм на техніці. У цьому випадку ремонт вимагає відчутних фінансових вкладень і змушує на деякий час відмовитися від використання пристрою. При використанні бездротової зарядки для iPhone ці ризики суттєво знижуються.
  3. Високий рівень безпеки. При провідному підключенні до джерела живлення смартфон або смарт-годинник вразливі для перепадів напруги або короткого замикання. При бездротовій зарядці основний удар на себе приймає сама станція, а розміщені на ній пристрої не страждають.

Недоліки бездротової зарядки

  1. Помилки заряджання. Щоб процес поповнення акумулятора йшов як слід, гаджет необхідно правильно розташувати на станції. Якщо котушки майданчика та пристрої не будуть суміщені належним чином, заряджання не йтиме.
  2. Невисока швидкість заряджання. При провідному підключенні заряд батареї поповнюється відчутно швидше, ніж за допомогою бездротового способу.
  3. Неможливість використовувати встановлений на станції пристрій. Якщо під’єднаний до мережі кабелем смартфон можна тримати в руках, здійснювати з нього дзвінки або грати в гру, то з встановленим на бездротовому майданчику гаджетом такий номер не пройде.

Таким чином, на даний момент бездротові зарядки не можна назвати бездоганними, хоча вони точно кращі за звичайні проводи. Задоволення використання цих пристроїв можна отримувати вже сьогодні, а в майбутньому інженери напевно знайдуть ще більш технологічні рішення.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.