Неділя, 26 Травня, 2024

Робочі рукавички CENTER для робіт у холодних умовах

Зимовий сезон у розпалі, температура поступово опускається все нижче, отже, потрібно подбати про захист рук під час проведення робіт на відкритому повітрі. Які моделі робочих рукавичок пропонує ринок засобів індивідуального захисту України? Проаналізуємо варіанти, які здатні зберігати тепло, не промокати і гарантувати гарний контакт на зледенілих поверхнях.

Проблеми робочих рукавичок на морозі

Не всі робочі рукавички https://promsiz-tm.ua/catalog/perchatki-rabochie підійдуть для захисту рук від знижених температур. Основним недоліком є затвердіння полімерного покриття на морозі та його руйнування. Внаслідок чого рукавички втрачають свої захисні властивості.

Другий недолік, на який слід звернути увагу, – низький рівень теплоізоляції виробу. Найкращим утеплювачем є повітря. Моделі із вкладишами «без начісу» не захистять руки від холоду належним чином. Оптимальне рішення – рукавиці з хутряною або об’ємною акриловою складовою.

Види морозостійких рукавичок

Компанія «ПромСІЗ-Спецодяг» пропонує робочі рукавички торгової марки CENTER, виготовлені з нейлонової пряжі з об’ємним махровим начосом. Хороший повітряний прошарок утримує тепло рук, унеможливлює проникнення холодного повітря при фізично активних роботах. Долонна частина рукавиць покрита пористим латексом полімером, стійким до знижених температур.

Чому для покриття обрано саме латекс? Довговічність пари визначається якістю полімеру. Натуральний каучук добре поводиться при температурах не нижче – 20°С. Не ламається, не твердне і зберігає еластичність. Латекс та ПВХ є безумовними лідерами експлуатації взимку. До того ж покриття захищають руки від проникнення нафтопродуктів і масел, забезпечуючи хороше захоплення предметів, покритих шаром снігу і масла.

Такі моделі підійдуть для:

  • будівельних операцій;
  • утилізації відходів;
  • робіт на підприємствах каналізаційних господарств;
  • сільськогосподарських заходів;
  • технічного обслуговування та ремонту.

При статичному положенні рук на холоді нижче -10 ° С розумніше вибрати робочі рукавички з крагою, виконані з натурального спилка з підкладкою зі штучного хутра або синтетичного трикотажу. Штучне хутро тепле і приємне на дотик. Його можна багаторазово прати без втрати властивостей, до того ж, він швидко сохне. Спилкові теплі рукавички надягають поверх спецодягу. Крага захищає зап’ястя від холоду, бруду та механічних пошкоджень. Однак моделі зі спилка не гарантують спритності пальців і використовуються для грубих робіт.

Український виробник «ПромСІЗ-Спецодяг» забезпечує фахівців промислового ринку повним зимовим екіпіруванням, до якого входить спецодяг власного бренду CENTER, спецвзуття, захисні каски, окуляри. Весь перелік засобів індивідуального захисту представлений за посиланням. Завжди є кілька товарів з подібними захисними властивостями. В результаті ми покриваємо всі потреби різнопланових споживачів, підвищуючи безпеку їхньої праці.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.