Четвер, 30 Травня, 2024

Ремонт турбін в Одесі з гарантією

Сучасні турбокомпресори вважаються надійними агрегатами та здатні використовувати свій ресурс і 5, і 10 років за умови коректної експлуатації ТЗ і дотримання термінів ТО. Однак і такі пристрої виходять з ладу. Centr Turbin пропонує своїм клієнтам швидкий та якісний ремонт турбін в Одесі з гарантією. Наші сервісні центри оснащені сучасним обладнанням, а майстри мають відповідну кваліфікацію, навички та досвід реставрації турбінних агрегатів для легкових і вантажних автомобілів.

Коли ремонт турбіни необхідний?

Найчастіше несправності в роботі силового агрегату проявляються такими ознаками:

  • зміна кольору вихлопного диму (від білого до чорного);
  • падіння потужності ДВЗ;
  • поява стороннього шуму чи свисту під час роботи мотора.

Якщо ви помітили ці ознаки та не вирушаєте в сервісний центр на діагностику, то будьте готові до наслідків:

  • несправний турбокомпресор не нагнітає тиск у ДВЗ, що тягне за собою збільшення витрати паливної суміші. Паливо не згорає повністю, що утворює нагар у вихлопній системі. Злам каталізатора та сажового фільтра в цьому разі неминуча;
  • у каналі подачі оливи утворюються накопичення мастильного матеріалу, що збільшує тертя в роторі та геометрії та призводить до руйнування самої геометрії.

Далі вам може знадобитися ремонт і заміна деяких деталей. У деяких випадках можлива заміна агрегату, що може суттєво вплинути на ваші плани та збільшити витрати. 

Щоб уникнути подібного сценарію краще регулярно проводити діагностику агрегату, дотримуватися рекомендацій з експлуатації ТЗ, використовувати тільки якісну оливу та паливо.

Контакти наших сервісних центрів в Одесі ви знайдете на нашому сайті https://centr-turbin.com/ua. Якщо у вас виникнуть питання, радимо звертатися до наших менеджерів через телефон або заповнити зворотну форму на сайті.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.