Середа, 29 Травня, 2024

Особливості електросамокатів з великим навантаженням

Сьогодні люди все частіше пересідають на самокати. З ними не потрібно довго стояти в пробках і можна швидко дістатися пункту призначення. Вони прості в управлінні, і впоратися з ними можуть люди різного віку та комплекцій.

Створюючи продукцію, виробники враховують побажання різних категорій людей. Якщо ви не є тендітною дівчиною або юнаком середньої комплекції, зовсім не означає, що поїздки на електросамокаті вам недоступні. Виберіть правильну модель, вивчіть інструкцію, зарядіть акумулятор – і в добрий шлях!

Які вони, самокати з великим навантаженням

Класичні електросамокати вантажопідйомністю 150-160 кг – ефективні та комфортні засоби пересування підвищеної потужності. Вони дозволяють людям, які мають велику вагу, швидко і зручно пересуватися на великі відстані. Це поширюється на поїздки на роботу, в магазин за покупками, в аптеку та звичайні прогулянки містом або за його межами.

Так як самокати відрізняються великою вантажопідйомністю, їхня потужність підвищена. Вони не бояться навантажень, легко справляються із завданням у різних умовах, забезпечуючи своєму власнику комфорт. Їздити на таких коштах можна як парками і вулицями міста, так і бездоріжжям.

Переваги електросамокатів із навантаженням до 160 кг

До плюсів технічних засобів відносять таке.

Велика комплектація

Багатьом моделям великої міцності властивий широкий функціонал. У них можуть бути:

  • комфортне сидіння, що знижує навантаження на ноги;
  • дзеркала для огляду;
  • фари для освітлення;
  • багажник для транспортування речей;
  • екран, що дозволяє відстежувати параметри їзди та стан автомобіля.

Міцна рама

Це важливо, оскільки вона повинна забезпечувати захист робочим елементам та справлятися з великими навантаженнями.

Дуже потужний двигун

У таких моделях переважно коштують двигуни на 800-1000 Вт. Працюють майже безшумно, але дозволяю розвивати швидкість 50-70 км/год. Цього більш ніж достатньо для подорожей за умов міста.

Ємний акумулятор

Для підзарядки достатньо підключити до звичайної розетки будинку, на роботі. Повного заряду батареї вистачає подолання відстані від 50 до 100 км. Точні цифри залежать від вибраної моделі.

На чому зупинити вибір

Кожен має зробити свій вибір самостійно. Що ж до відгуків, серед інших моделей користувачі рекомендують купити електросамокат Xiaomi Mi Electric Crosser T4. Це маневрений автомобіль з високими показниками прохідності. Підходить для поїздок міськими тротуарами та за межами населеного пункту.

Серед користувачів популярні такі моделі, як Lemotion S1, INOKIM LIGHT 2 Super, Ninebot KickScooter F30, Crosser E9 Pro MAX Air. Всі вони відрізняються міцною складною конструкцією, інтелектуальним функціоналом, великим запасом ходу. З ними вам буде забезпечено максимальну свободу пересування, повну незалежність і мінімум часу, відведеного на дорогу!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.