Середа, 29 Травня, 2024

Огляд Apple AirPods Pro 2

Нові Аірподси одразу вивели звук на новий рівень, у тому числі через відмінне шумозаглушення. Вони значно відрізняються від звичайних моделей і недаремно отримали приставку Pro. Друге покоління вражає ще більше — у статті розглянемо детальніше його можливості.

Комплектація та дизайн

Комплектація не змінилася, навіть упаковка та дизайн дуже схожі на перше покоління. Але AirPods Pro 2 обзавелися новим кейсом з динаміком та вушком для кріплення ремінця. Для зручності користувачів у комплект укладають три пари амбушюр різного розміру. Всі вони виготовлені з силікону і здатні підлаштовуватися під геометричну форму вуха.

Звучання та управління

Головною перевагою стало чітке та об’ємне звучання. У бюджетних моделях цього моменту приділяють менше уваги. У другому поколінні AirPods Pro з’явився гучний бас, а відображення інших партій значно покращилося, з упором на деталізацію.

Причиною стала нова звукова система, що складається із суміші різних технологій. Керуючий чіп Н2 контролює ситуацію в реальному часі, синхронізуючи роботу еквалайзера, динамічного підсилювача та внутрішнього мікрофона. Система адаптується під зовнішні умови, самостійно прибираючи зовнішні шуми та підлаштовуючись під тип звуку.

Ці Аірподси визнані найкращими за універсальністю та ергономікою, і не останню роль у цьому відіграє управління. Тепер його значно спростили — потрібно лише кілька торкань нижньої частини навушника. Багато опцій можна заздалегідь налаштувати у спеціальному додатку у смартфоні, а надалі користуватися лише чотирма жестами.

Жести також можна переналаштувати, а також встановити замість одного з них виклик голосового помічника Siri. Тоді команди можна буде віддавати голосом за звичним протоколом: “Привіт, Сірі, перемикай трек”. Список доступних команд досить великий, включає дзвінки, регулювання звуку і навіть відключення шумоподавлення.

Додаткові функції та автономність

Активне шумозаглушення з електронним сортуванням звуків ефективно справляється навіть на заповненій людьми вулиці. Але воно також активно споживає електроенергію, тому найчастіше його відключають. Але можливості пристрою набагато ширші. Тепер у AirPods є такі опції:

  • пошук за допомогою локатора;
  • керування кількома жестами;
  • динамік з легко помітним звуком;
  • прослуховування в межах 20 метрів;
  • автоприйом дзвінків;
  • контроль за рівнем заряджання;
  • звукові сигнали пошуку та розрядки.

У програмі поставлено цікавий бар для перемикання між режимами шумоподавлення та повної прозорості. Так контролювати стереозвук ще легше. Звідти можна запустити швидкий пошук навушників, включити автоприймання дзвінків або проконтролювати процес зарядки.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.