Середа, 29 Травня, 2024

Керамічна черепиця із сонячної Іспанії в Одесі

Іспанія — один із провідних виробників та експортерів керамічної покрівлі, чию продукцію купують у 60 країнах світу, включаючи США, Мексику, Китай, Японію, країни Близького Сходу та Україну. Іспанська черепиця – це відточена якість, піввікові гарантії на товар та неперевершена естетика. Розглянемо особливості покрівельного матеріалу, чим він може зацікавити українських забудовників та архітекторів?

Виробники іспанської глиняної черепиці

Коли говорять про іспанську керамічну черепицю в Одесі, йдеться про три провідні компанії: TejasBorja, LaEscandella та Cobert. Кожна з них має свою історію успіху, випускає моделі, які служать десятки років, не змінюючи колір, геометричну форму та експлуатаційні характеристики.

TejasBorja

Фамільна компанія Борха керамічну черепицю виготовляє понад 110 років. Шкіряна черепиця TejasBorja відзначена індивідуальним номером та фірмовим штампом. В асортименті представлено 250 моделей, серед яких:

  • традиційно червоні зразки;
  • зістарені варіанти;
  • лінійки, вкриті дзеркальною глазур’ю;
  • серії, що відрізняються підвищеною морозостійкістю.

Важливо. Компанія Tejas Borja має власні глиняні кар’єри, автоматизовані заводи, і, головне, команду, яка знаходиться у постійному творчому пошуку для того, щоб адаптувати модельні колекції до нових вимог ринку.

LaEscandella

Історія компанії розпочалася у 1965 році. Сьогодні її продукція захищає будинки на 5 континентах. Керамічна черепиця LaEscandella відрізняється виключно низьким водопоглинанням, що стало можливим завдяки тонкому помелу глині та високотемпературному випалюванню при 1060°С. В результаті виходить кераміка, в якій немає місця воді. Тому вона витримує найсуворіші умови експлуатації та служить довше, ніж сам будинок.

Cobert

Відносно молода компанія, що має 7 заводів на Піренеях. Її вироби відрізняються високою міцністю на вигин, низьким водопоглинанням та точною геометрією. Сьогодні Cobert є лідером на ринку керамічної черепиці, чия продукція ідеально підходить для мінливої погоди у різних регіонах України.

Загальні характеристики іспанської керамічної черепиці

Вироби від провідних іспанських брендів можна подивитись тут:

  • Виготовляються з натуральної глини із застосуванням енергозберігаючих технологій, тому абсолютно безпечні для людини та навколишнього середовища.
  • Вони зберігають тепло в холодну пору року та перешкоджають нагріванню будинку влітку.
  • Не бояться сильного морозу, опадів, граду та шквального вітру.
  • Вирізняються високою шумоізоляцією.
  • Служать понад 100 років.
  • Керамічна черепиця має один недолік — це її ціна, яка після поділу на 100 (термін служби) виявляється не такою вже високою в порівнянні з іншими покрівельними варіантами.

Керамічна черепиця з Іспанії – це чудовий вибір, зручний як у плані практичності, так і естетики. Вироби представлені у широкій кольоровій гамі. Їх унікальні оригінальні форми будь-який дах роблять відомим і вражаючим.

Цікаво. Особливою популярністю користуються штучно зістарені моделі, які сьогодні стали гучним трендом. Вони дозволяють відтворити вигляд будівель, що мають історичну цінність. Це особливо важливо для європейських міст, про які у всьому світі дізнаються завдяки червоним черепичним дахам.

Іспанська керамічна черепиця в Одесі має безліч шанувальників, особливо серед жителів великих та малих міст, стурбованих проблемами екології. Для них якісний покрівельний матеріал, виготовлений із натуральної глини – ідеальний.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.