Субота, 25 Травня, 2024

Як вибрати та купити джерело безперебійного

Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) – це пристрій, забезпечений акумуляторами та електронними блоками для контролю енергії, який забезпечує електрострумом підключене до нього обладнання. Найчастіше джерело безперебійного живлення купити яке можна в інтернет магазині компанії Вінур, купується користувачами домашнього ПК. Мета такої покупки – захистити комп’ютер від раптових перебоїв з електрикою, але стане в нагоді він та іншим видам технологій.

Критерії при доборі ДБЖ

Вирішивши придбати такий прилад, розгляньте заздалегідь деякі істотні фактори, що впливають на покупку, і лише потім звертайтеся до магазину.

1.Потужність

Цей параметр визначає, чи буде захист ефективним. Щоб не помилитися у виборі, потрібно дізнатися, яка загальна потужність комп’ютера або пристроїв, які будуть обслуговуватися таким приладом. З цією метою можна використовувати онлайн-калькулятори, які дозволяють обчислити, скільки ват буде потрібно в кожному конкретному випадку.

2.Строк служби

Термін служби пристрою залежить від якості товару, але при цьому на нього впливає якість живлення, до якого підключено ДБЖ, а також цикли заряджання/розрядки та температура навколишнього середовища. Недотримання правил використання приладу також може призвести до непридатності раніше заявлених виробником 5-6 років служби.

3.Захист

Якщо в електромережі у вас вдома або в офісі нерідко стрибає напруга, вам слід вибрати пристрій з надійним захистом. Саме вона дозволить знизити вплив на високовольтне обладнання та збільшити значення, необхідне для роботи при низькій напрузі. Зверніть увагу на ДБЖ, в якому є досить потужний вбудований стабілізатор напруги. Коштує такий прилад дорожче, але й прослужить він довше.

Поради та рекомендації

На сучасному ринку існує три типи ДБЖ. Всі вони відрізняються принципом впливу та іншими параметрами. Так резервні коштують дешевше за інші і підійдуть для комп’ютерів вдома або в офісі. Лінійно-інтерактивні не набагато дорожчі, але працюють довше і не вимагають системних оновлень. Онлайн-ДБЖ – це пристрої найкращої якості, які підходять для живлення серверів, що пояснює їхню високу вартість.

З усього вищесказаного можна зробити такий висновок: перейнявшись покупкою ДБЖ, потрібно звернути увагу на потужність і термін служби таких товарів, а потім віддати перевагу тому чи іншому їх різновиду, виходячи з вартості товару і власного бюджету. Слід пам’ятати про те, що чим дешевше пристрій, тим менша надія на його довгу службу, оскільки зазвичай найбюджетніші моделі мають низьку якість і замість захисту можуть вивести все обладнання з ладу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.