Середа, 12 Червня, 2024

Футбольні м’ячі: трохи цікавих історичних подій у долі бренду

adidas вперше попросили створити офіційні футбольні м’ячі для матчів чемпіонату світу у 1970-му році. Саме тоді світ побачив їх класичний дизайн, що стало важливою подією в історії цього виробу. До того як адідас став офіційним постачальником такого важливого заходу, країни-організатори відповідали за постачання.

adidas невпинно і винахідливо прагнув покращити конструкцію, і кожна наступна модель World Championship з 1970-го по 2022-й демонструє значні вдосконалення порівняно з його попередником як у технічному, так і в естетичному плані. Однією із довгострокових проблем була водонепроникність. Збереження сухої екіпіровки покращує її вагу, довговічність і сталість продуктивності. Протягом усієї історії ви будете бачити багаторазові рішення для захисту від води, доки не буде досягнуто повністю водонепроникна конструкція. А далі марка завжди винахідливо прагнула покращити забарвлення.

Наприклад, Al Rihla – футбольні м’ячі FIFA 2022 у Катарі. Їхні кольори були натхненні прапором Катару, архітектурою, культовими човнами та яскравою культурою. А назва означає «подорож» арабською мовою, що цілком доречно, оскільки малюнок на виробі доставить нас усіх у значну та насичену подорож.

Як і багато інших позицій з асортименту бренду, цей особливий Al Rihla виготовлений із якісних матеріалів, що дозволяють речі прослужити вам довго. Панелі виготовлені з Impranil, який на 65% являє собою поліуретан, що переробляється. Додатковий поліуретановий шар зберігає форму навіть у екстремальних умовах.

Ліонель Мессі представив цю версію і був її рішучим фанатом. “Мені все подобається: новий дизайн, кольори, все”, – сказав він.

Футбольні м’ячі адідас та інше спеціальне екіпірування для спорту ви можете придбати на сайті інтернет-магазину. Представлений широкий вибір товарів для чоловіків, жінок та дітей, для різноманітності напрямків у спорті: біг, йога, баскетбол, волейбол, фітнес, плавання та багато іншого. Переходьте в потрібні розділи за пару кліків, користуйтеся розсилкою з новими новинами фірми, отримайте додаткову знижку на наступні замовлення. Також, пропонуємо вам скористатися спеціальною функцією відстеження свого придбання, поки він прямує до вас у ваше місто. Вдалих покупок!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.