Субота, 25 Травня, 2024

“Битва смартфонів”: айфон vs самсунг

Сучасна техніка активно розвивається. Тому не дивно, що гаджети отримують нові функції та можливості. Яскравим прикладом цього є Самсунг С 21 або Айфон 12. Вони сильно конкурують між собою. І незважаючи на те, що у них є чимало спільних рис, відмінностей також достатньо.

Про дизайн

Говорячи про згадані смартфони, варто окремо відзначити критерій дизайну.

Так, айфон наділений елегантним виглядом завдяки завуженим краям, які додають привабливості.

Варто звернути увагу на те, що виробник пропонує п’ять кольорів даного смартфона – чорний, білий, зелений, синій та червоний.

Для виготовлення корпусу були використані алюміній та скло. А це означає, що гаджет виглядає міцним.

Самсунг також не менш елегантний. Але він буває у фіолетовому, сірому, білому та рожевому кольорах.

Що стосується корпусу, то в процесі його виготовлення використовувалося скло та метал. Тому фактор міцності та високої естетичної цінності також присутній.

Кольори

Крім цього, важливо згадати про перенесення кольорів.

Айфон у цій частині користується технологією Truе Tоne. Вона забезпечує автоматичне коригування температури кольору. А це, в свою чергу, допомагає у збереженні балансу теплих та холодних тональностей.

Сам же наділений функцією Еye Cоmfort Shiеld. Вона сприяє зменшенню синього світла, через яке втомлюються очі.

Камери

Що стосується камер, то айфон 12 наділений двома задніми камерами. Йдеться про 12-мегапіксельну ширококутну та 12-мегапіксельну, яка має ультраширокий кут огляду.

За допомогою такої комбінації можна досягти зйомки фотографій із різних ракурсів, додаючи різноманітні ефекти.

Самсунг має три задні камери, – 12-мегапіксельну ширококутну, 64-мегапіксельну та 12-мегапіксельну телеоб’єктивну. За допомогою потрійної камери користувач може робити фотографії на широких ракурсах та забезпечувати їх великою кількістю деталей навіть на великій відстані.

Про водонепроникність

Ще один важливий критерій представлений водонепроникністю.

У цій частині айфон 12 здатний спокійно перенести занурення на глибину до шести метрів на тридцять хвилин. Погодьтеся, ми маємо справу із досить високим рівнем захисту. А це означає, що айфон можна користуватися навіть, коли дощ і волога погода. Також ви можете використовувати улюблений гаджет, не виходячи з басейну.

Самсунг теж відрізняється досить високою водонепроникністю. Але за твердженням самого виробника, смартфон здатний перенести занурення лише до півтора метра і на тридцять хвилин.

Крім цього, Самсунг краще не використовувати, перебуваючи у солоній воді.

Ми навели лише кілька критеріїв, за якими можна порівнювати згадані смартфони. Проте, звісно, ​​їх є набагато більше.

У будь-якому випадку, остаточний вибір лише за вами. І тільки ви можете самі вирішити для себе, яким телефоном вам хочеться користуватися більше.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.