Субота, 25 Травня, 2024

У центрі Одеси встановили різдвяну ялинку

В Одесі на Дерибасівській щороку встановлюють і прикрашають різдвяну ялинку і цей рік не виняток. Всі ці дії здійснюються співробітниками ЖКС «Порто-Франківський». Далі на odessa-future.

Ялинка в центрі на Дерибасівській відрізняється від своєї колеги біля Думської екологічною безпекою, але це не заважає їй бути такою ж красивою. У центрі самої ялинки знаходиться міцне залізне кріплення, на яке будуть вішати багато великих сосен, всі ці компоненти і сформують одну цілу велику ялинку заввишки десять метрів. На завершення будівництва різдвяного дерева, на нього будуть вішати багато кольорових куль, гірлянд і інших прикрас.

Підкреслимо, що на популярній вулиці це майже єдиний святковий елемент. На сьогоднішній день далеко не всі магазини і ресторани почали прикрашати свій інтер’єр, так як туман і сльота не дають особливого святкового настрою.

Закінчать формування головної міської ялинки на Думській, ближче до Дня святого Миколая – щороку 19 грудня на ній запалюють ілюмінації. В цей же час на Приморському бульварі ставлять МАФи для новорічної ярмарки.

Також було виділено приблизно 1,5 мільйона грн міськрадою на створення казкового містечка на Думській, на якому будуть стояти світлові фігурки дерев, ангелів, оленів, поросят і тд.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.