Середа, 29 Травня, 2024

Одесити можуть викликати мобільну бригаду для діагностики COVID-19

У зв’язку з підвищенням кількості хворих у місті Одесі, COVID-19, міністерство охорони здоров’я вирішило активувати нову функцію в контакт-центрі. Відтепер усі хворі і ті, хто підозрює у себе коронавірусну інфекцію, мають можливість залишити заявку або ж викликати спеціальну мобільну бригаду для діагностики. Раніше такою можливістю володіли тільки сімейні лікарі та інші медики, пише odessa-future.com.ua.

Про це повідомив керівник відомства Максим Степанов, 25 листопада на брифінгу.

Запустять цю можливість якомога швидше і з 26 листопада працюватиме контакт-центр в тестовому режимі. Також хочуть додати консультацію з сімейними лікарями за телефонним зв’язком, для зменшення ризику захворювання.

«На сьогоднішній день, сімейні лікарі отримують дуже велике навантаження і дуже ризикують. Ми почали новий набір медиків, які зможуть консультувати через контакт-центр. Незабаром, я думаю ми все закінчимо, і будь-яка людина зможе отримати, таким чином, консультацію сімейного лікаря», – повідомив Максим Степанов.

Підкреслимо, що 2 листопада почав працювати по всій Україні контакт-центр МОЗ і він надає інформацію, щодо лікування і діагностики коронавируса. Номер телефону: 0-800-60-20-19

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.