Четвер, 30 Травня, 2024

В Одесі відбудеться реконструкція дитячої клінічної лікарні №3

Понад 30 років тому у Суворовському районі Одеси було зведено дитячу міську клінічну лікарню №3. Тут надається медична допомога дітям Суворовського району та закріпленим дитячим будинкам №1, 3. Тут лікарі ведуть прийом для ВІЛ-інфікованих дітей, дітей-інвалідів, вихованців шкіл-інтернатів, міських притулків та санаторіїв. Докладніше на odessa-future.com.ua.

На базі 3-ї дитячої лікарні функціонують: педіатричне, інфекційне та неврологічне відділення, блок інтенсивної терапії. Також клініка стала опорною для лікування дітей як з підозрою, так і з підтвердженим діагнозом коронавірусної інфекції.

За 2021 рік на базі  дитячої лікарні №3, медичну допомогу отримали понад 5000 маленьких пацієнтів. Наприкінці року було розроблено проєктну документацію, згідно з якою буде проведено реконструкцію та модернізацію лікувального закладу.

Проєкт передбачає будівництво нових будівель. В одній з них буде розміщено пункт дитячої травматології. У цьому є нагальна потреба, оскільки найближчий дитячий травмпункт знаходиться в обласній дитячій лікарні на Слобідці. Також заплановано обладнання восьми мельцерівських боксів – ізоляційно-діагностичних приміщень для пацієнтів з інфекційною патологією. Це дозволить запобігти поширенню внутрішньолікарняної інфекції та уникнути перехресного зараження.

У план реконструкції входить заміна комунікацій, благоустрій навколишньої території з влаштуванням під’їздів для спецтранспорту та пандусів для в’їзду колясок.

Процес реконструкції вже запущено і на сьогодні замінено перегородки у підвальних приміщеннях, прокладаються нові електричні та каналізаційні комунікації. Також розпочався процес зведення нового приміщення.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.