Субота, 25 Травня, 2024

У 2022 році стартує будівництво “велокругів Одещини”

На Всеукраїнському форумі “Україна 30. Інфраструктура”, що пройшов рівно рік тому, у лютому 2021 року, був представлений проєкт: “Великої та малої велокруги Одещини”. Сьогодні, Дмитро Іванович Рибалка, начальник Служби автомобільних доріг на Одещині, зробив заяву про те, що у 2022 році буде прокладено 169 км із запланованих за проєктом 458 км. Детальніше тут: odessa-future.com.ua.

Очікувана вартість всього проєкту: 1.3 млрд грн; 73 км буде прокладено паралельно раніше відремонтованим трасам; 134 км – вздовж кромки води. Проєктуючи нові автомобільні дороги, враховуватимуться велодоріжки вздовж них. Від основної проїжджої частини велосипедні доріжки обіцяють захищати відбійниками.

“Малий велосипедний круг” спроєктований таким чином, щоб об’єднати велодоріжками Овідіополь-Грибовку-Чорноморськ; його протяжність буде близько 90 км. “Великий велокруг”, протяжністю 250 км, пройде вздовж Куяльницького та Хаджибейського узбережжя на південь Одеської області – до Затоки, Шабо, Сергіївки та Татарбунарів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.