Середа, 29 Травня, 2024

Одеські райадміністрації більше не зможуть видавати дозволи на гаражну установку

Гаражне питання останнім часом в Одесі постало досить гостро. Окрім численних обговорень серед одеситів, воно перейшло на рівень одеської влади. Адже одесити нерідко скаржаться саме на чергове нелегальне встановлення гаражу на території двору. Далі на odessa-future.

Так, днями стало відомо, що постійною комісією при Одеській міській раді було підтримано проект, який містить рішення щодо передачі повноважень щодо видачі дозвільної документації на дворову гаражну установку міському виконкому.

Докладніше про те, що стало остаточною причиною прийняття подібного рішення, яким чином планується проводити процедуру видачі дозвільноі документаціі, і чим закінчилося підтримання та обговорення даного проекту, – у нашому сьогоднішньому матеріалі, з посиланням на dumskaya.net.

Ситуація, з якої розпочалася проектна розробка

Документ було розроблено головою комісії, депутатом “Євросолідарності”, Петром Обуховим.

За словами депутата, нещодавно він зіткнувся із ситуацією, місцем виникнення якої є вулиця Пирогівська. До нього звернулися мешканці двору, де відбулося встановлення нового гаража. Конструкцію спочатку було демонтовано, але вже дуже скоро повернуто. Власник має всю дозвільну документацію, проте насправді він є інвалідом не 1-ї групи (яка в безапеляційному режимі надає дане право), а 2-ї.

Як відбувається зараз

Наразі дозвільна документація на гаражну установку видається райадміністраціями, причому ця процедура має закритий характер. Документація ніде не публікується, і єдиного гаражного реєстру також немає.

За словами Обухова, нам необхідно зробити щось, щоб появі “жахливих гаражів” на території одеських дворів було покладено край. З цієї причини він і пропонує зробити передачу повноважень щодо видачі дозвільної документації з гаражної установки міському виконкому, щоб ці питання обговорювалися та голосувалися в публічному порядку, і щоб кожен бачив, на підставі чого, де і на користь кого буде проходити встановлення гаражу.

Він упевнений, що цей процес має бути складною процедурою, щоб вона могла бути пройдена лише тими, хто дійсно потребує такого гаража, і хто насправді наділений таким правом.

Численна підтримка

Членами комісії також було ухвалено рішення, що виконкому потрібно передати функції щодо гаражної ліквідації.

Ініціатор проекту було підтримано практично всіма учасниками засідання.

Наступний етап – розгляд проекту під час сесії міської ради.

Нагадаємо, раніше, в одному з наших матеріалів, ми розповідали вам про те, що нещодавно одеською міською владою було ухвалено рішення щодо початку процедури знесення гаражних споруд на території одеських дворів та заміни їх повноцінними дворовими парковками, що дозволить розмістити у дворах більшу кількість автомобілів, і водночас, цим буде вирішено питання проблематичного проїзду Швидкої, Пожежної та інших екстрених служб.

Також через це буде вирішено проблему масового заповнення дворової території машинами.

Фото: dumskaya.net

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.