Субота, 15 Червня, 2024

Обшуки на колишньому судноремонтному заводі: там планується будівництво чергової висотки

Проведення слідчих дій було реалізовано на колишньому судноремонтному заводі номер два, місцем розташування якого є територія під пам’ятником Невідомого матроса.

Докладніше про те, що стало причиною проведення зазначених слідчих дій, що про це думають у міській раді, і які перспективи щодо згаданого знаменитого одеського об’єкта, – у нашому сьогоднішньому матеріалі odessa-future.com.ua, з посиланням на dumskaya.net.

Виявлені махінації

За даними журналістів, візит правоохоронців пов’язаний із фактом про виявлені махінації – коли оформлювалася земельна ділянка, яка орендується “Ланжероном-плазою” (компанією), до складу ділянки було здійснено включення залізничних колій.

Процес переговорів

До цього з’ясувалося, що “Простором” (групою компаній, яка є великим одеським забудовником), планується зведення житлового комплексу там, де розташовувався колишній завод.

Наразі між “Простором” та “Ланжероном-плазою” ведуться переговори. Адже земельна ділянка є комунальною власністю, і щоб здійснювати на ній забудову, необхідно змінювати її цільове призначення.

На даний момент ділянка використовується для того, щоб експлуатувати та обслуговувати виробничо-складські будівлі та споруди.

Під’їзд до житлового комплексу хочуть організовувати через територію, яка приєднана до дельфінарію.

Щодо характеристик, якими буде наділений майбутній комплекс (у вигляді висоти, площі, поверховості тощо), – цей момент поки що залишається невідомим.Не виключається, що житловим комплексом буде закрито краєвид із зони, яка розташована за монументом Невідомого матроса.

Крім цього, також невідомо, чи буде порушено будівництвом старовинну споруду старовинну споруду, представлену станцією, де рятували потопаючих та запобігали аваріям кораблів. Цей об’єкт є рідкісним зразком, який демонструє дерев’яну архітектуру двадцятого століття.

Позиція міської ради

А у міській раді стверджують, що зроблять усе, щоб не допустити дане будівництво.

Так, за словами Михайла Кучука, який є заступником одеського мера, у міській раді відомі плани забудовника, проте дозвільних документів на їхнє втілення міськрада не видасть.

Трохи про саму організацію

Зазначимо, що “Ланжерон-плаза” була заснована: Віктором Куксою, Володимиром Терзієвим (він входить до числа співвласників “Шустова”, і саме йому доручили займатися переговорами з портом), компанією “Ажма Канада Інвестментс”, Інесою Борисенко, Ганною Малаховою та Наталією Терзієвою.

Крім цього, стало відомо про плани цієї організації, які існували ще 2015-го року і висловлювалися в намірі побудувати торгівельно-розважальний центр там, де знаходився колишній суднобудівний завод, але, як бачимо, в реаліях сьогодення вони змінилися, і тепер, замість торгівельно-розважального центру прямо недалеко від важливого монументу “виросте” чергова багатоповерхівка, яка може собою закрити відомий пам’ятник.

Фото: dumskaya.net

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.