Субота, 20 Квітня, 2024

Новий благоустрій: у старовинному одеському особняку з’явиться мансарда

В Одесі дуже багато історичних будівель, що вражають своєю неймовірною архітектурою. Проте, багато які з них давно потребує ремонтно-реконструкційних робіт, тому що вік цих споруд, м’яко кажучи, не маленький, а це означає, що плин часу значно позначився на їхньому стані та вигляді. Далі на odessa-future.

Варто зазначити, що останнім часом міська влада намагається вирішувати цю проблему, забезпечуючи одеські архітектурні перлини необхідним ремонтом.

Так, днями стало відомо, що в будинку номер шість, що є старовинним одноповерховим особняком, місцем розташування якого є вулиця, назва якої присвячена великому вченому Іллі Іллічу Мечникову, проведуть реконструкцію.

Докладніше про це у нашому сьогоднішньому матеріалі, з посиланням на odessa-life.od.ua.

Документацію видано

Видача відповідних містобудівних умов та обмежень на користь власника споруди (виробничого кооперативу “Здороврембуд-1”) була проведена муніципальним архітектурно-містобудівним департаментом.

Документація передбачає реконструкцію адміністративного корпусу та обладнання мансарди у горищному приміщенні, проте геометричні розміри фундаменту змінені не будуть.

Про габарити

Будова досягає ста дев’яноста квадратних метрів загальної площі. Після того, як реконструкційні роботи закінчаться, вона збільшиться до трьохсот вісімдесяти одного з половиною квадратних метрів.Такі зміни обумовлюють перепланувальні роботи, а також облаштування приміщень офісної та підсобної сфер на території горища.

Говорячи про позначку граничної висоти споруди, вона досягає дев’яти метрів (мова йде про два поверхи у вигляді першого і мансардного).

Те, що порушувати не можна

Містобудівні умови містять інформацію про те, що реконструкційні роботи необхідно проводити без будь-яких перетворень у висотних відмітках, а також без конфігураційних та покрівлевих видозмін.

Щодо використання

З історико-архітектурного опорного плану, місцем розташування об’єкта є зона Центрального історичного ареалу нашого міста.

Відповідно до Генерального плану, територію необхідно використовувати для того, щоб розмістити там багатоквартирну житлову споруду, а виходячи з зонінгу, її позначили як зону, яка передбачає змішану будову.

Про власників

Власниками згаданого об’єкта, представленого виробничим кооперативом, є сім’я Трибусян в особі Ігоря, Галини та Валер’яна.

Основним кооперативним видом діяльності є створення предметів, представлених дерев’яними будівельними конструкціями та столярними виробами. Говорячи про статутний капітал, варто зазначити, що він складає чотириста вісімдесят дев’ять тисяч гривень.

Коротка довідка

Історична споруда, про яку йдеться у нашому матеріалі, було зведено ще у дев’ятнадцятому столітті.

Спочатку вона була лікарняним корпусом, який у наші дні відноситься до Інфекційної лікарні.Пізніше цей об’єкт став місцем розташування Пастерівського та Оспенного відділень, які належали до бактеріологічного інституту.

Фото: odessa-life.od.ua

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.