Середа, 29 Травня, 2024

На території парку Шевченка поряд з аркою Ланжерона буде покладено нову плитку: ціна питання десять мільйонів

Тверде покриття поряд із легендарною аркою Ланжерона, що розташована на території одеського парку Шевченка, буде відремонтовано. Весь обсяг робіт обійдеться міській скарбниці у десять мільйонів п’ятдесят тисяч шістсот вісімдесят дев’ять гривень, пише odessa-future.com.ua.

Докладніше про це у нашому сьогоднішньому матеріалі з посиланням на dumskaya.net.

Про тендерного переможця

Переможцем відповідного тендеру, який оголошувало муніципальне управління з дорожнього господарства, є “Енергорост” (фірма, власником якої є бізнесмен Ігор Ставничук).

Проведення аукціону відбулося днями. На даний момент організація знаходиться в очікуванні рішень замовника.

Щодо термінів

Термін виконання робіт, які, переважно, полягають у тому, щоб тендерним переможцем було укладено нову плитку, – до 31-го грудня 2022-го.

Трохи історії

Нагадаємо, що Ланжеронівська арка була побудована 1830-го. Вона служила початком дачі, яка була власністю генерал-губернатора графа Олександра Ланжерона, якому і була присвячена назва курорту.

Невдала реставрація

2013-го арку було відреставровано за рахунок “позабюджетних коштів”, а ініціаторами цього стали тодішній одеський міський голова Олексій Костусєв, а також Андрій Шелюгін, який очолював міське управління з охорони культурних пам’яток.

На той момент було відновлено ряд втрачених, за період багатьох десятиліть, елементів – балясинів, ліпних візерунків та поручнів. Також замінили декоративні чаші (у кількості семи штук).

Проте жодних гарантій невідомими “благодійниками” (однієї з будівельних компаній) тоді не давалося .

І, мабуть, така заява була дана дуже не дарма, адже вже через п’ятирічний термін споруда почала обсипатися.

Фото: dumskaya.net

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.