Четвер, 30 Травня, 2024

На 2022-й заплановано продаж кількох приміщень у центральній частині Одеси

Історичний центр нашого міста продовжує нещадно продаватися. Причому ми дійшли вже до того, що подібні продажі вносяться чиновниками до проектної документації, як плани на наступний рік. Далі на odessa-future.

Реакція на це цілком може бути неоднозначною. Адже з одного боку, добре, що це хоча б робиться на офіційній та публічній основі (адже офіційні документи можуть побачити всі одесити на сайті міської ради), а з іншого – така офіційність не допоможе зберегти нашу історичну та архітектурну спадщину.

Проте одеські чиновники не зупиняються у своїх численних продажах приміщень у старовинних будинках, які розташовані в історичних районах міста.

Так, днями стало відомо, що до планів Одеської обласної ради наступного року входить продаж деяких об’єктів у центральній частині нашого міста. Цього разу увагу чиновників привернули нежитлові приміщення у кількості шести об’єктів.

Це з’ясувалося з проектної документації щодо обласного бюджету на 2022-тий рік.

Докладніше про ці об’єкти та їхню вартість, – у нашому сьогоднішньому матеріалі, з посиланням на 8News.

Докладніше про об’єкти

Так, чиновники планують продати чотири приміщення – два нежитлові, місцем розташування яких є вулиця Дерибасівська, а точніше будинок номер дванадцять, площа яких досягає ста шістдесяти п’яти квадратних метрів, і два підвали, місцем розташування яких є вулиця Ланжеронівська, а саме будинок двадцять чотири, площа яких сягає двохсот п’ятнадцяти квадратних метрів.

Тепер про вартість

За попередніми даними, приміщення на головній одеській вулиці було оцінено у дев’яносто три з половиною тисячі доларів, – таким чином, один квадратний метр коштує п’ятсот шістдесят шість доларів.

Ті об’єкти, місцем розташування яких є Ланжеронівська, було оцінено в п’ятдесят тисяч доларів (один квадратний метр коштує двісті тридцять два долари).

Ці цифри були внесені до проектної документації обласного бюджету на майбутній, 2022-й, рік. Голосування за проект триватиме 17-го грудня.

Вартість змінюватиметься

Окрім цього, документація вказує, що вартість після того, як буде проведено переоцінку, може змінитися, проте, наскільки – це поки що невідомо.

Це ще не все

Крім цього, до списку об’єктів, які готуються до продажу, внесли два нежитлові комунальні приміщення. Вулицею знаходження першого є Софіївська (будинок номер тринадцять, площа якого – шістсот вісімдесят шість квадратних метрів), а місцем розташування другого приміщення є вулиця Нежданової (поряд зі Слобідкою, площа об’єкту – сто сімдесят квадратних метрів).

Нагадаємо, нещодавно ми розповідали, що за п’ять мільйонів доларів в Одесі продається старовинний особняк Маріні. Споруді необхідні ремонтно-реставраційні роботи.

Проте новий господар, на жаль, навряд чи вирішить зайнятися їх втіленням. Адже місце розташування старовинної будівлі є дуже привабливим, тому там, напевно, побудують черговий готель або торгівельний центр.

Фото: 8News

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.