Середа, 29 Травня, 2024

Місто Южне розробляє свій бренд

У місті Южне пройшло засідання місцевої міської ради з порядком денним, що включає 16 проєктів рішень, пов’язаних із життєдіяльністю міста. Далі на odessa-future.

Турбота про музеї та будинки культури

Одним з ініціаторів змін у житті міста-порту виступило Управління культури, спорту та молодіжної політики. Цей підрозділ міської інфраструктури запропонував розширити штатний розклад міських музеїв та галереї, а також запровадити нові штатні одиниці у будинках культури Сичавки та Нових Біляр, у яких відсутній технічний персонал.

За словами начальника згаданого управління Надії Конопацької, кількість штатних одиниць цих культурних установ не відповідає тому обсягу робіт, які потрібні, а саме – прибирання території та обслуговування самих будівель.

Сьогодні виникла потреба введення до штатів охоронця – у Нових Білярах, двірника у Сичавці.

Як буде утворюватися бренд

Частина засідання була присвячена питанню інвестиційної програми розвитку Южненської територіальної громади на найближчі три-чотири роки. Одним із пунктів цієї програми є розробка бренду Южненської громади, тобто, того знака, з яким асоціюватиметься регіон. За задумами депутатів, южненський бренд мають бути включені складові, які б стали нагадуванням про економічні, природні, історичні та інші особливості міста та громади.

Перш ніж розпочати масштабну роботу зі створення бренду, було проведено серйозну аналітичну роботу, у багатьох громадах пройшли обговорення, оскільки Южне та його регіон розвиваються, що призводить до зміни символів різного характеру.

Питання брендингу хвилює керівників економіки Южного, які вважають, що воно особливо актуальне в наш час. З цією метою громади поєднуються в єдине ціле, прописуючи нові можливості та завдання. Проводяться заходи, метою яких є створення візитної картки, здатної максимально відбити Южне для залучення туристів, інвесторів, які бажають познайомитися з містом та його околицями. Тут важливо все, робить висновок чиновник, кольори, форма, написи, які розміщуватимуться на рекламно-сувенірній продукції, туристичних банерах і білбордах і, звичайно, на заходах, на яких будуть просуватися особливості Южненської ОТГ.

Рішення про створення бренду у відносно молодому місті Южне виглядає досить своєчасним на тлі глобалізації Європи та світу. Розглядаючи сьогодні це питання, депутати, чиновники, зацікавлені люди готують гарну основу для туристичної діяльності регіону, яку сьогодні скрізь практично згорнуто через пандемію. Однак всесвітнє лихо колись завершиться, і люди будуть намагатися наситити туристичний голод. У цьому сенсі важливо використовувати коронавірусний тайм-аут для максимальної розробки економічних механізмів різного рівня та з різною метою.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.