Неділя, 26 Травня, 2024

Меморіальні плити на Театральній площі відреставрують до святкування визволення міста

Мер міста Одеси, Геннадій Труханов, дав розпорядження про ремонт стели з меморіальними плитами Героям Радянського Союзу Одеської області, що знаходиться на Театральній площі. Детальніше на: odessa-future.com.ua.

Проведено обстеження пам’ятного комплексу. Згідно з висновками комісії: стан дощок цілком задовільний, але декоративний ремонт до весняних свят – все ж таки необхідний.

На апаратному засіданні в мерії, що відбулося 14 лютого, мер віддав розпорядження, до 10 квітня завершити всі ремонтні роботи щодо меморіальної стели. На всьому комплексі необхідно провести малярно-оздоблювальні роботи, а також частково змінити плиткове покриття.

Керівник підрозділу міського господарства Наталія Іванівна Мостовських розповіла, що десять років тому проводилася реставрація пам’ятного комплексу. У переліку культоб’єктів він значиться як «Пам’ятні дошки Героям Радянського Союзу Одеської області». Але сюди не віднесли скульптури робітника, розташованого на бічній стіні будівлі. Управління з питань охорони об’єктів культурної спадщини зобов’язали виготовити технічні документи на монумент, оцінити його та перевести на баланс КП “Сервісний центр”.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.