Середа, 12 Червня, 2024

Компанія Kuanzhai & KUNGFU запускає на українському ринку новий тютюновий продукт.

Тютюновий продукт Системи Нагрівання Тютюн (HNB) від міжнародного бренду KUNGFU з’явиться в Україні 17 грудня 2021 року. KUNGFU впроваджує передові технології та прагне виробляти високотехнологічні продукти. Продукти KUNGFU можна знайти у багатьох країнах, таких як Іспанія, Нова Зеландія та Малайзія. І тепер продукція буде доступна в Україні!

На ознаменування відкриття свого першого магазину в Україні, KUNGFU вирішив провести вечірку з нагоди запуску з роздачею призів та щасливими розіграшами. Відвідавши захід, який відкрито для всіх дорослих курців віком від 18 років, гості, які беруть участь у щасливому розіграші, матимуть шанс виграти Kuanzhai стіки.

Ароматизовані стіки спочатку виготовляються для системи нагрівання тютюну марки KUNGFU; однак вони сумісні з іншими марками механізмів нагрівання тютюну. Система нагрівання тютюну KUNGFU, яка проста у використанні, оснащена акумулятором ємністю 950 мАг, технологією швидкої зарядки та кабелем типу C. Пристрій оснащений новаторською системою забору повітря, яка забезпечує циркуляцію гарячого повітря навколо стику для рівномірного нагрівання та випаровування тютюну. Компанія також створила KUNGFU MiniS під брендом KUNGFU, який пропонує компактніший пристрій для користувачів, які шукають варіант системи нагрівання тютюну менших розмірів. Пристрої незабаром надійдуть у продаж на українських ринках.

18 травня 2021 р. компанія Kuanzhai, бренд системи нагрівання тютюну, оголосила про запуск серії стіків у 7 смаках – Тютюн (Tobacco), Багатий Тютюн (Rich Tobacco), М’ята (Mint), Чорниця (Blueberry), Диня та М’ята (Melon&M) , Апельсин (Orange), та Роза та Виноград (Rose&Grape). У кожній коробці міститься 10 стіків, на українському ринку кожна пачка продається в роздріб за ціною 63 грн. Компанія kuanzhai&KUNGFU прагне впроваджувати нові, більш розумні способи споживання нікотину дорослими споживачами тютюну та прагне сприяти зусиллям із глобалізації, спрямованим на зміну звичок ще більшої кількості дорослих споживачів та диверсифікацію варіантів споживання тютюну. Більше того, компанія kuanzhai&KUNGFU продовжить розширювати свою діяльність в інших галузях ринку доставки нікотину, пропонуючи ще більше можливостей.

Залишайтеся з нами, щоб дізнатися більше новин від бренду kuanzhai&KUNGFU про те, коли пристрій системи нагрівання тютюну KUNGFU буде доступним для дорослих користувачів на світових ринках.

Ви можете знайти докладнішу інформацію про KUNGFU&kuanzhai на:

Сайті: Kuanzhai

FB/Instagram: KUANZHAI.UA

Адреса магазину KUNGFU:

Одеса, вул. Катерининська, 18

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.