Четвер, 30 Травня, 2024

Будівництво дворівневих розв’язок поруч із Двома стовпами

Цей район і його транспортна розв’язка вже не перший рік спричиняли активні обговорення як серед чиновників, так і звичайних одеситів. Основною причиною цього, звичайно, стали численні затори, в які тут,принаймні хоч раз у житті, потрапляв, напевно, кожен одесит. Це питання є особливо важливим, адже це місце являє собою певну точку з’єднання декількох міжнародних доріг.

Тому всі активно думали, як краще можна вирішити це питання, яке ось уже який рік не втрачає своєї актуальності.

І ось, днями стало відомо, що, нарешті, в 2022-му розпочнеться процес масштабного будівництва поряд із одеськими Двома стовпами, саме там, де, як ми зазначили вище, відбувається з’єднання міжнародних автомобільних доріг. Цього разу будуватимуть транспортні розв’язки.

Докладніше про це у нашому сьогоднішньому матеріалі odessa-future.com.ua, з посиланням на dumskaya.net.

За словами чиновника

Це стало відомо від Дмитра Рибалки, який очолює обласну службу автомобільних доріг.

За його словами, щоб подолати небажані затори, потрібно починати з організації якісного тимчасового об’їзду та розпочати будувати під’їзні шляхи, які згодом будуть пов’язані з розв’язкою.

Думка фахівців

На думку шляховиків, існуючу автомобільну інфраструктуру у тому районі не можна назвати сучасною через те, що там низька пропускна спроможність, а інтенсивність транспортного руху зростає. І це при тому, що серед транспорту, що там проїжджає, практично лідирує вантажний.

Результат відбору

В 2020-му відомством було проведено відбір реконструкційного проекту, відповідно до якого реконструюватиметься транспортний вузол.Згідно з цим проектом будуть створені чотири дворівневі розв’язки та дванадцять заїздів.

Нагадаємо, на самому початку фахівцями було розроблено десять варіацій даного проекту, серед яких було відібрано два, які є найвдалішими – третій та сьомий.

Вони були розглянуті під час наради з керівництвом облдержадміністрації, мерії та представниками громад Авангарду та Хлібодара.

В результаті перевага була віддана третьому проекту. Відповідно до проектної візуалізації, складовими вузла стануть чотири дворівневі розв’язки, заїзди у кількості дванадцяти штук. Також вузол буде наділений підмостовим габаритом, висота якого сягає п’яти з половиною метрів.

Проїжджа частина досягає загальної площі у сто п’ятдесят п’ять тисяч п’ятсот вісімдесят чотири квадратних метрів на території, площа якої трохи більше тридцяти восьми гектарів.

Відомство зазначило, що на сьогоднішній день необхідно зайнятися вирішенням питання із землевідведенням та проходженням газопроводу, який потрапить до зони, де будуватимуть транспортну розв’язку.

У відомстві зазначили, що на даному етапі потрібно вирішити питання землевідведення та проходження газопроводу, який потрапляє до зони будівництва транспортної розв’язки.

Сьогоднішнє кільце поруч із Двома стовпами є застарілим, що стає причиною регулярних заторів.

Фото: dumskaya.net

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.