Четвер, 30 Травня, 2024

“Аркадійський” ремонт: на бетонну набережну, а також траверс з колектором чекають роботи

Представники муніципального управління, яке займається заходами інженерного захисту, мають намір відремонтувати бетонну берегоукріплювальну конструкцію, яка проходить вздовж території, де розташована набережна, і веде від Аркадійської зони до восьмої станції Фонтану, а також одного траверса, місцем розташування якого є пляжна зона.

Докладніше про це у нашому сьогоднішньому матеріалі odessa-future.com.ua, з посиланням на 8News.

Розрахунки проведено

Весь обсяг майбутніх робіт оцінили в п’ятдесят два мільйони сімсот тридцять вісім тисяч гривень. Додатково один мільйон чотириста дві тисячі гривень готові виділити для інженера-консультанта, якого буде залучено до процесу виконання ремонтних робіт, і трохи більше ніж сімсот тисяч гривень – на проведення технічного нагляду. Загалом проведення робіт з капітального ремонту щодо зазначених двох об’єктів обійдеться практично в п’ятдесят п’ять мільйонів гривень.

Відомості щодо пошуку підрядників опублікували на сервері із держзакупівель Прозорро.

Конкретні плани

Відповідно до технічних документів, майбутній підрядник повинен зробити виїмку з води бетонних блоків, заміну їх новими, зміцнення берега за допомогою тетраподів, покриття набережної за допомогою нових плит та продовження дренажної системи. Початок проведення масштабних робіт планується на січень 2022-го року, а завершення – через рік.Крім цього, на 2022-гий заплановано проведення чергового ремонту на Новоаркадійському колекторі, якому в період сильних дощів практично не вдається справлятися з водними потоками, і це стає причиною того, що Аркадійську пляжну зону іноді заливають стічні води.

Те, що потрібно буде зробити водолазам

Цього разу в міському управлінні, яке відповідає за капітальне будівництво, було прийнято рішення щодо тієї частини колектора, яка знаходиться, безпосередньо, в морі – проводитиметься заміна труби, яка завдовжки досягає близько чверті кілометра, і заодно кріплень, які, фактично, її й тримають.

Виходячи з того, що вказано в технічному завданні, водолазам належить проводити роботи на рівні двадцятиметрової глибини. Крім того, підрядникам потрібно буде зайнятися підземними роботами.

Так, їм необхідно буде прочистити сливний колектор, довжина якого досягає дев’яноста метрів.

Спроби робилися давно

Весь обсяг робіт з капітального ремонту на Новоаркадійському колекторі чиновниками було оцінено у сто двадцять три мільйони сто шістдесят сім тисяч гривень. До цього на розробку проектної документації вже було витрачено два з половиною мільйони гривень.

Міськими чиновниками робилися спроби упорядкувати об’єкт, представлений проблемним Новоаркадійським колектором з 2017-го. На той момент для реалізації ремонтних робіт було виділено близько п’ятдесяти мільйонів гривень, а 2019-го – ще сто п’ятнадцять.

Загальна сума

Загалом, усі роботи з капітального ремонту щодо таких Аркадійських об’єктів, як траверс, набережна та колектор обійдуться приблизно сто сімдесят вісім мільйонів гривень.

Фото: 8News

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.