Неділя, 26 Травня, 2024

Наркотичні іграшки з Одеси: одесити зайнялися виробництвом небезпечних забав для дітей

Останнім часом, при покупці дитячих іграшок, дуже важливо уважно вивчати склад на наявність підозрілих речовин і елементів. Далі на odessa-future.

Адже в сучасних реаліях може все вирішують гроші, які всі намагаються заробити, ігноруючи навіть найцінніше – безпеку і здоров’я дітей. 

Однак нерідко зловмисники виготовляють дитячі товари не для їх подальшого поширення по магазинах дитячих товарів, а для більш зручного перевезення в них небезпечних і заборонених речовин. 

Саме про такий випадок в нашому сьогоднішньому матеріалі, з посиланням на dumskaya.net

Домашня лабораторія 

Одеський загін Державної прикордонної служби припинив діяльність групи злочинців, яка виготовляла і реалізовувала в нашій країні і за кордоном метамфетамін. 

За словами оперативників, протиправна схема була організована жителями передмістя Одеси, якими в приміщенні приватного будинку була обладнана лабораторія, щоб виготовляти там сильнодіючий психотропний препарат, і там же займатися його фасуванням. 

Страшні іграшки 

Посилки, що містять готовий товар відправлялися ними за допомогою логістичних компаній. Однак заборонену речовину зловмисники приховували в дитячих іграшках. В ході довгого періоду часу злочинці займалися пошуком клієнтів і реалізовували наркотичну речовину за допомогою інтернету. 

Прикордонники задокументували контрабандне перевезення понад кілограму такоі речовини, як метамфетамін, на територію Австралії.

Те, що виявили і вилучили 

У зловмисників був проведений процес санкціонованих обшуків. Правоохоронцями було вилучено засоби з приладдям для виготовлення психотропного препарату, наркотичні речовини (практично сто п’ятдесят кілограм) і прекурсори (приблизно двадцять кілограм). 

Злочинці були затримані і вони є підозрюваними за статтями 305 і 307 Кримінального кодексу. 

Ось так, в силу того, що працювати не хочеться, а без грошей теж нікуди, – людям приходять на розум подібні злочинні махінації. 

Напевно, бажання порівняно швидких і легких грошей не покине наших громадян ніколи, або, принаймні, в найближчі десятки років, – це точно. 

І вже скільки було прикладів подібних “авантюристів” з плачевним кінцем, але цей дух авантюризму не припиняє розбурхувати населення, створюючи все нових “героїв”. 

А взагалі, про причини даних випадків було б добре задуматися нашим можновладцям. Може, щось не так у державі, і відповідно, в суспільстві? Може, пора почати хоч щось робити на благо народу? Може, люди не забезпечені нормальною роботою і гідним заробітком? 

Адже збільшення рівня злочинності часто відбувається якраз таки в умовах крайньої потреби серед громадян і повного безладу в країні. Це дуже важливо пам’ятати і мати на увазі кожній новій владі … Але це, так би мовити, вже зовсім інша історія …

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.