Середа, 29 Травня, 2024

На Дерибасівській пройшли масові гуляння з колядками та кутею

Одеса завжди славилася розмахом своїх гулянь. Різдво 2022 року не стало винятком. Більше на сайті odessa-future.com.ua.

Здається, усі городяни вийшли 7 січня на вулиці міста. Центр Одеси був заповнений різновіковою публікою.  Мешканці та гості міста співали колядки, веселилися, їли кутю та зустрічали казково прикрашені трамваї.

На Старосінній площі розташувався Вертеп, біля нього проводилися масові гуляння під благословенням Митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела.

На Дерибасівській вулиці хор у народних костюмах підтримував відчуття свята, виконуючи різдвяні пісні та колядки. Безліч людей зібралися послухати виконання хору. Обігрітися можна було чаєм із великого самовару.

Безпека гулянь забезпечувалась національною поліцією, завдяки чому святкування пройшли без ексцесів.

Традиційно Різдвяного вечора вулицями міста пройшов парад трамваїв. Цього року до них приєдналися й електробуси. Прикрашені святковою ілюмінацією, трамваї розпочали свій шлях із 11-ї станції Люстдорфської дороги та доїхали до Старосінної площі.У трамваях їхали хори церковних вокалістів та група виконавців Jam Band. Співаки виконували пісні, славлячі народження Христа. Кожен бажаючий міг безкоштовно проїхати у прикрашених трамваях та долучитися до святкової урочистості. 

Електробуси їхали з вулиці Паустовського також у бік Старосінної площі. Зустріч обох колон стала сигналом до початку різдвяних гулянь із колядками та частуваннями.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.