Середа, 29 Травня, 2024

Чоловічі браслети зі срібла: їх особливості, відмінності та де їх купити в Одесі

Що таке браслет? Це кільце навколо зап’ястя з металу або іншого, придатного для цього матеріалу. І потрібно сказати, що спочатку носіння таких кілець мало суто практичний сенс — захист кистей від ударів в бою.

На щастя, часи жорстоких битв стінка на стінку в минулому. Сьогодні це просто модний аксесуар, прикраса, що підкреслює соціальний статус його власника, особливо якщо мова йде про браслети з дорогоцінних металів, зокрема, зі срібла.

Чому чоловічі срібні браслети популярніший золотих?

Срібло, як і золото — дорогоцінний метал. При цьому попри те що золото істотно дорожче срібла, саме срібні вироби у чоловіків цінуються більше. Чому так? Складно сказати, можливо це просто тенденція моди або золото представникам сильної половини здається більш претензійним, проте факт — чоловіки обирають чоловічі браслети зі срібла частіше.

І якщо придивитися, то якийсь сенс в цьому є — браслети зі срібла   дійсно більш витончені та естетичні.

Чим чоловічі браслети відрізняються від жіночих?

Що стосується особливостей чоловічих моделей, їх характерна риса — це строгість, лаконічність, масивність. Такі браслети зроблені з більших ланок, а крім того, вони ще й довші, що пов’язано з фізіологією людини — зап’ястя у чоловіків ширші. Безумовно, ці прикраси, як і жіночі, декоруються дорогоцінними та напівдорогоцінним каміннями, але на відміну від жіночих браслетів, тут вставки грають другорядну роль і, як правило, малопомітні.

Популярні параметри моделей браслетів та особливості проб

Моделі чоловічих браслетів зі срібла розрізняють по самих різних параметрах, де одним з визначальних сьогодні є їх ширина. Так, зараз в тренді браслети середньої ширини. Такий розмір ідеально підходить для більшості чоловіків і сьогодні представлений серед останніх ювелірних колекцій, на відміну від широких браслетів, що поступово втрачають популярність. Виняток — масивні вироби зі срібла вищої, 925 проби (92,5% срібла і 7.5% міді). Таке срібло ще називають стерлінговим.

До відома, прикраси зі срібла, в тому числі й браслети також роблять зі срібла 916, 875, 800, 750 та 720 проби. Правда, ювелірні вироби з останньої вважаються низькосортними. Вони швидко жовтіють і покриваються оксидною плівкою.

Окремим пунктом в цьому списку також варто виділити чорнене срібло, “під старовину”, яке отримують після додавання до металу сірки.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.