Субота, 25 Травня, 2024

Виготовлення гаражних воріт Alutech Prestige в Одесі: чому новинку від білоруського заводу слід замовити вже зараз, знають фахівці

На сучасному ринку запропонована маса в’їзних систем, які мають хороші показники якості за прийнятну ціну. Виробник Alutech виготовляє високоміцні ворота в гараж, які відкриваються вгору і призначаються для регіонів, де спостерігається холод і підвищена вологість. Дані моделі відрізняються зносостійкістю і теплоізоляцією, яких вдалося досягти, за допомогою застосування інноваційних технологій. «Ворота 24» – офіційний дистриб’ютор білоруського бренду на території України, завдяки чому на всю продукцію поширюється офіційна гарантія. Також присутній сертифікат контролю якості ISO 9001: 2015 і документ, що підтверджує відповідність будівельним директивам ЄС. Перш, ніж купити ворота для гаража, необхідно виявити умови експлуатації, а слідом встановити бажані характеристики товару. Це допоможе дізнатися, яка модель ідеально відповідає вимогам клієнта, а яку слід відсіяти. Однак, деякі вироби універсальні і придатні для монтажу практично будь-якого гаража, приватного будинку або підприємства.

Дизайнерские теплые ворота в гараж

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ ПІДЙОМНІ СЕКЦІЙНІ ВОРОТА PRESTIGE ДЛЯ ПРИВАТНОГО СЕКТОРУ?

Дана лінійка має конкурентні переваги, що вигідно відрізняє її від товарів інших виробників. Основним матеріалом виготовлення є оцинкована сталь, а саме полотно складається з сендвіч-панелей товщиною 45 мм і подвійних ущільнювачів. Таке рішення дозволило підвищити герметичність, а рівень теплоізоляції зіставити з властивостями 60 см цегляної стіни. В’їзна конструкція впорається з поривами вітру 120 км/год, що на даний момент є одним з кращих показників вітростійкості. Створення подвійних бічних і верхніх ущільнювачів допомогло досягти максимального 5 класу повітропроникності, згідно EN 12426. На кожному кронштейні встановлено по 2 ролика, щоб забезпечити системі відкриття плавний і тихий хід. Петлі і кріпильні елементи зносостійкі, оскільки виготовляються з нержавіючої сталі AISI 430. У місцях монтажу сполучних петель застосовують чотири шари металу, що забезпечує підйомній конструкції довговічність і витривалість при важких експлуатаційних умовах. Також надається гарантія 10 років від наскрізної корозії, уникнути якої вдається за допомогою спеціального багатошарового покриття: цинк, грунт, декоративне покриття ПУР-ПА. Додатковою перевагою є захист від защемлення пальців і від падіння полотна при поломці пружини балансування. Побачити фотогалерею, виконаних нашими фахівцями робіт, можна тут: https://vorota24.com.ua/photoalbums.

 

Изготовление гаражных ворот ALUTECH PRESTIGE

ДИЗАЙНЕРСЬКІ ТЕПЛІ ВОРОТА В ГАРАЖ З БІЛОРУСІ

Зовнішній вигляд в’їзний системи може бути будь-яким, залежно від вподобань покупця. Завдяки широким можливостям, які пропонує бренд, можливо адаптувати конструкцію під стиль вже існуючої будівлі. Надана велика кольорова палітра, що складається з 200 відтінків RAL і DB, що дозволяє вибрати покриття тон в тон з фасадом. Ручки і інша фурнітура можуть бути створені в одному кольорі з полотном. Дизайн можна зробити унікальним, застосувавши технологію цифрового друку і нанести на полотно будь-принт, візерунок або зображення. Ціна гаражних воріт залежить від необхідного розміру, функціоналу і додаткових опцій, проте на ній також позначається виготовлення нестандартних моделей під замовлення. Вибирайте не тільки колір, але і текстуру, тип тиснення, імітацію каменю або деревного зрізу.

Подъемные сеционные ворота PRESTIGE

ДЕ ЗАМОВИТИ СУЧАСНІ ГАРАЖНІ ВОРОТА З СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ?

У нас ви можете придбати вироби, які виконують всі сучасні вимоги і стандарти. Ми надаємо продукцію, у високій якості якої впевнені самі. Зверніться в шоу-рум «ВОРОТА 24 Одеса», якщо у вас є питання або хочете подивитися зразки в виставковому залі. Знаходимося за адресою: вул. Михайла Грушевського, 15 А. За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами: (050) 441-21-75, (067) 693-70-77. Безкоштовно здійснюються доставка, заміри отвору і консультація.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.