Середа, 29 Травня, 2024

Вікна ПВХ в Одесі від виробника

Понад 50 років німецький бренд REHAU випускає високоякісні пластикові вікна, які користуються величезним попитом у всьому світі. Всі віконні системи цього бренду відрізняються високими показниками теплозбереження, відмінною звукоізоляцією і тривалим терміном експлуатації. При виготовленні використовується екологічно чиста сировина – нові вікна не стануть причиною алергії або поганого самопочуття. Партнер REHAU – компанія Wimarco виробляє і проводить установку віконних конструкцій цього бренду відповідно до вимог ГОСТ, що забезпечує повний захист внутрішніх приміщень від зовнішніх впливів.

Види профільних систем REHAU

Виробник випускає різні види профільних систем, які призначені для експлуатації в різних кліматичних зонах. Це дозволяє встановлювати вікна пвх, які повністю відповідають потребам людини, але не переплачувати за «зайві» опції. Незалежно від конкретного виду профільної системи, всі вікна REHAU відповідають вимогам всіх існуючих у світі стандартів якості.

Система REHAU Ecosol-Design 60

Це стандартний трикамерний профіль з армуванням сталевим профілем шириною 35 мм. Має хороші показники опору до високих навантажень механічного типу. Не деформується при надмірно різких температурних коливаннях. Всі несучі частини використовуваної фурнітури кріпляться на стінку сталевого профілю, що виключає перекоси і деформацію стулки вікна під час експлуатації. Поверхня пластикового профілю відрізняється гладкістю, що полегшує очищення і догляд.

REHAU Ecosol-Design 70

Профіль з гладкою поверхнею має сталеве армування 35 мм. Це підвищує характеристики міцності, дозволяючи виготовляти не тільки віконні конструкції, але і вхідні / балконні групи. П’ять внутрішніх камер в профілі забезпечують хороші показники тепло- і звукоізоляції. Є можливість установки противзломної фурнітури, а сам профіль може бути ламінований кольоровими плівками різних фактур.

REHAU Euro-Design 60

Ці металопластикові вікна виготовляються з трикамерного профілю зі сталевим армуванням. Профільна система може використовуватися для виробництва світлопрозорих конструкцій будь-яких розмірів і геометричних форм, є можливість ламінувати профіль кольоровою плівкою. Вся фурнітура закріплена безпосередньо на сталевому профілі, що забезпечує надійність при експлуатації. Два контури ущільнення гарантують відмінну герметичність, виключаючи проникнення всередину пилу і вологи.

REHAU Euro-Design 70

Ця профільна система відрізняється високими характеристиками міцності, тому використовується не тільки для створення віконних конструкцій, але і вхідних / фасадних груп, вітрин, засклення балконів на верхніх поверхах. Подвійний контур ущільнення виключає проникнення пилу, вологи і шуму з вулиці. Рама великої глибини не дозволяє утворюватися конденсату на склі при різких коливаннях температур. Можливість виготовлення конструкції в різній колірній гаммі підкреслить індивідуальність приміщення.

REHAU BRILLANT-Design

Вишуканий дизайн 5-ти і 6-ти камерного профілю BRILLANT-Design створювався для приміщень, оформлених в будь-якому стилістичному напрямку. Високі показники міцності і жорсткості конструкції забезпечуються жорстким сталевим армуючим контуром з особливими звареними з’єднувачами в кутах. Ці вікна Rehau конструктивно дозволяють встановлювати посилені пристрої замикання, а також броньовані склопакети.

Фальц коробки з зовнішньої сторони вікна з достатнім скосом, що сприяє повному відведенню конденсату / дощової води через систему водовідведення. Ця профільна система може використовуватися для виробництва вікон складної геометричної форми, панорамного скління, дверних і фасадних груп. Ущільнення 2-ма контурами виключає протяги і проникнення шуму, підвищує теплоізоляційні характеристики конструкції.

Переваги звернення в компанію Wimarco

Компанія є авторизованим партнером REHAU – весь процес виробництва повністю комп’ютеризований, і здійснюється за стандартами німецького виробника. Це дозволяє випускати продукцію високої якості, яка повністю відповідає світовим стандартам. Німецькі фахівці періодично особисто перевіряють якість готової продукції.

Оскільки існує безліч нюансів, які необхідно враховувати при виборі, фахівці компанії завжди готові грамотно проконсультувати клієнта. Щоб точно визначити, яка саме профільна система стане оптимальною, потрібно враховувати кілька моментів. До основних з них відносяться такі, як: рівень шуму за вікном, висота будинку, ступінь Теплоізолювання приміщення. Є ще ряд моментів, які обов’язково врахує фахівець при підборі віконної конструкції.

Серед основних переваг покупки віконних систем REHAU в компанії Wimarco потрібно виділити:

  • можливість замовлення вікон будь-якої форми – арочних, овальних, круглих, за індивідуальними кресленнями;
  • довгий термін експлуатації, захист внутрішніх сталевих елементів від корозії;
  • високий клас взломостойкості при встановленні відповідної фурнітури;
  • можливість установки склопакетів з різними характеристиками – теплозберігаючого, броньованого, термостійкого;
  • профіль можна ламінувати кольоровою плівкою різної фактури;
  • гарантована звукоізоляція, захист від протягів, проникнення вологи і пилу з вулиці;
  • можливість використовувати профільну систему REHAU для панорамного скління на самих верхніх поверхах багатоповерхівок, де високе вітрове навантаження.

Зв’язок з компанією Wimarco вигідний ще з однієї причини – професійна установка світлопрозорих конструкцій. Будь-яке відхилення від технології монтажу призведе до зниження захисних характеристик вікон, і швидкого виходу їх з ладу. Дізнатися про всі умови та асортименті можна вже зараз – досить перейти на офіційний сайт компанії wimarco.com.ua і залишити заявку.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.