Неділя, 26 Травня, 2024

Тепер бомбардування не страшні: як одесити забезпечували захист Дюку

Одеса відома, завдяки своєму миролюбному, гостинному, доброзичливому, оптимістичному, щедрому та толерантному характеру. Мабуть, у всьому світі знають, як олесити вміють зустрічати гостей, та про їх хлібосольність можна в буквальному сенсі слова складати легенди.

Однак, на жаль, це не вберегло іі від того, що за всю її історію, ій доводилося неодноразово переживати обстріли та бомбардування.

Саме таким страшним чином заявляли про події тієї чи іншої війни. Не стали винятком і події сьогодення.

Проте, одесити, які відрізняються нескінченно дбайливим і шанобливим ставленням до свого міста, його архітектури, скульптури та традицій, щоразу, коли до рідної Одеси приходило лихо у вигляді військових дій, всіляко намагалися вберегти свою Перлину біля моря від ворожих куль та обстрілів.

Так і цього разу одесити вирішили забезпечити надійний захист одному з головних символів міста – Дюку, розташованому на легендарному одеському Приморському бульварі.

Докладніше про те, яким чином одесити убезпечили улюблений пам’ятник, що для цього використовувалося, а також хто в цьому брав участь – у нашому сьогоднішньому матеріалі на odessa-future, з посиланням на odessa-life.od.ua.

Задіяні були всі

Щоб жодні можливі пошкодження не позначилися на улюбленому Дюку, він був обкладений комунальниками за допомогою мішків, напередодні наповнених піском.

Опубліковані в офіційних інтернет-ресурсах знімки дають можливість побачити, як співробітники Департаменту з транспорту, зв’язку та дорожнього руху, “Міських доріг” та “Сервісного центру” займаються обкладенням знаменитого одеського символу за допомогою мішків, куди попередньо було розміщено пісок.

Офіційна інформація

На офіційному сайті Одеської міської ради опубліковано інформацію та фотоматеріали, які свідчать про проведення робіт із захисту Дюка.

Так, там сказано, що від окупантів може очікуватися що завгодно, тому одесити вирішили перестрахуватися, і забезпечити своєму Дюку надійний захист.

Ось такі вони, реалії одеських військових буднів, коли одеситам доводиться захищати та відстоювати найбільш цінне та дороге…

Однак для Одеси не вперше, і вона, з притаманним ій життєлюбством та оптимізмом, точно знає, що навіть після самих темних часів обов’язково настане довгоочікуваний світанок, варто тільки почекати…

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.