Неділя, 26 Травня, 2024

Одеське різноманіття золотих сережок

Одеса є містом, де споконвіку зналися на ювелірних прикрасах. Величезна кількість майстрів та проживання представників різних національностей наклало свій відбиток на ювелірне мистецтво. Тому в Одесі завжди можна було знайти неймовірно красиві та витончені вироби.

На сьогоднішній день мало що змінилося. Одеса залишається “ювелірним містом”, тому ювелірні вироби представлені в одеських магазинах у величезній кількості.

Золоті сережки продовжують користуватися величезною популярністю серед одеситок. Тому важливо не тільки знати, де можна купити золоті сережки,  але також, як правильно вибирати, і на що звертати увагу перед покупкою.

Про типи золотих сережок

Золоті сережки ділять на типи, представлені:

  • пусетами (мова йде про прості й надійні сережки, які мають елегантний і ніжний вигляд; існують моделі, де є виїмка, що дозволяє фіксувати замок, а також варіації з різьбленням);
  • підвісками (цим сережкам властива грайливість, а також вони відмінно підходять для тих, хто хотів би досягти ефекту візуального подовження обличчя; такий варіант стане чудовим завершенням вечірнього образу);
  • протяжками (мова йде про милих і елегантних прикрас; сережки простягаються у вухо за допомогою найтоншого декоративного елементу, а простота конструкції є запорукою того, що застібка не зламається);
  • конго (кільцями) (замок у таких сережках є прихованим, тому оку він не доступний; найчастіше такі моделі відрізняються масивністю, проте зараз можна зустріти чимало маленьких кілець).

Про види вставок

Щоб остаточно не розгубитися під час вибору золотих сережок, важливо навчитися розрізняти їх дизайн.

Так, сучасний дизайн золотих сережок, як правило, має вигляд:

  1. доріжки каміння;
  2. класичний;
  3. природний (композиція містить елементи, представлені квітами чи тваринами);
  4. одного або трьох каменів;
  5. великих вставок;
  6. розсипу.

Звичайно, це далеко не всі критерії, які важливо враховувати під час купівлі золотих сережок. Адже видів сережок, на сьогоднішній день, існує дуже багато, і майстри намагаються впроваджувати нові та нові техніки, що дозволяють значно розширити той асортимент, який вже існує. Однак ті критерії, які ми згадали, є основними, і знаючи їх, ви точно зможете вибрати саме те, що приноситиме вам задоволення, і стане улюбленим доповненням до будь-якого образу та одягу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.