Четвер, 30 Травня, 2024

Надійна транспортна компанія – яка вона?

Багато хто з нас стикався з необхідністю перевезти габаритні або важкі вантажі по місту та проблемами, пов’язаними з виконанням цього непростого завдання. Організація упаковки, навантаження, машини та транспортування може зайняти багато часу та вимагати чималих капіталовкладень.

Значно полегшити завдання та провести вантажоперевезення правильно та оперативно допоможе правильно обрана транспортна компанія.

Послуги мувінгової компанії

Мувінгові фірми з’явилися на ринку послуг в Україні порівняно недавно, але були гідно оцінені клієнтами. Кожен, хто хоч раз організовував переїзд чи вантажоперевезення, знає, як багато нюансів слід врахувати, щоб багаж був повністю доставлений до пункту призначення. Після звернення в хорошу компанію з вантажоперевезень, всі проблеми вирішують фахівці, які знайомі зі специфікою роботи, пророблять її правильно, дотримуючись необхідних запобіжних заходів та стандартів.

Персонал великих мувінгових компаній складається із фахівців, які є висококваліфікованими працівниками:

  • консультанти – приймуть вашу заявку, при необхідності виїдуть на об’єкт, щоб оцінити масштаби вантажу, з’ясувати, скільки людей необхідно, який транспорт знадобиться, прорахувати остаточну вартість послуг компанії;
  • вантажники – на відміну від стереотипу, у солідній фірмі це професійні знавці своєї справи. Вони не просто винесуть ваш багаж із одного приміщення та внесуть до іншого. Вантажники допоможуть вам розібрати меблі, упауовати її та інші предмети, доставлять вантаж до транспорту, правильно завантажать та зафіксують його в машині. Після прибуття до кінцевого пункту, багаж буде доставлено до приміщення, розпаковано, зібрано та встановлено на зазначені місця, сміття та упаковки будуть зібрані та вивезені;
  • водії — висококласні фахівці, які знають усю специфіку та нюанси вантажних перевезень, які вміють планувати логістику з урахуванням трафіку на дорогах, стану дорожнього покриття, погодних умов та доби.

Разом із командою механіків, ретельно стежать за транспортними засобами, виїжджаючи на замовлення лише після повного огляду стану автомобіля.

У надійній мувінговій компанії замовник отримує повний спектр послуг з вантажоперевезення, які будуть надані навіть без особистої присутності клієнта. Всі умови послуги прописуються в контракті, і ви можете бути впевнені, що переїзд відбудеться у термін, а ваш багаж буде доставлений цілим, без пошкоджень.

Графік роботи

Деякі великі компанії, що пропонують вантажні перевезення Київ, працюють у цілодобовому режимі без вихідних. Такий графік дозволяє замовникам планувати переїзд та вантажні перевезення у будь-який час доби та будь-який день тижня. Особливою перевагою такий графік є для компаній, які потребують переїзду. Завдяки послугам мувера можна організувати і провести переїзд за одну ніч або вихідні, щоб не переривати роботу. Для багатьох клієнтів цілодобова робота мувер є відмінним виходом і ситуації, коли можливості для переїзду в робочий час. Зважившись на нічний переїзд, ви отримуєте додаткову економію часу на дорогу, тому що вночі дороги в місті не так завантажені і ризик потрапити в затор стає мінімальним.

Ціни на послуги

На вартість переїзду за допомогою професіоналів впливають багато факторів:

  • кількість, габарити та вага вантажу;
  • кількість працівників;
  • дальність переїзду;
  • який транспортний засіб задіяний;
  • час доби;
  • додаткові послуги (демонтаж, упакування, монтаж).

Остаточна сума послуг муверів узгоджується із замовником на початок робіт, перед підписанням договору. Розрахунок проводиться після закінчення переїзду та прийому роботи клієнтом.

Гарантії цілості вантажу

Перед перевезенням багажу до договору повинні бути внесені всі позиції транспортування. Так як залежно від виду вантажу, його перевезення проводиться за певними правилами, багаж відповідно до стандартів транспортування упаковується (при необхідності попередньо розбирається), встановлюється у транспортний засіб відповідної вантажопідйомності та фіксується спеціальними кріпленнями. Дотримання всіх правил перевезення гарантує цілісність вантажу. Працівники надійних мувінгових фірм дотримуються всіх правил упаковки, навантаження та транспортування багажу, так як кожна серйозна компанія відповідає за вантаж до моменту встановлення його в пункті призначення.

Перед тим, як звернутися до компанії для замовлення послуг по вантажоперевезенню, ознайомтеся з пропозиціями та відгуками реальних клієнтів в інтернеті.

Одним з надійних перевізників у столиці та області вважається фірма Moving Expert, яка за роки роботи заслужила на довіру клієнтів. Компанія володіє власним автопарком, в якому є транспортні засоби різного тоннажу для перевезення різних видів вантажу. Усі автомобілі проходять регулярний технічний огляд. Перед кожним виїздом транспорт перевіряється на справність та відповідність технічним нормам, щоб уникнути поломок у процесі переїзду.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.