Середа, 29 Травня, 2024

Баштові крани в оренду

Німецька компанія Liebherr – відомий у всьому світі виробник будівельної та гірничої техніки. Компанія є одним з лідерів у своїй галузі, оскільки обладнання, яке випускається під маркою Liebherr, характеризується виключно високою і істинно німецькою якістю, технологічністю рішень, зручністю і надійністю в експлуатації. Бренд постійно розвивається, про що свідчить впровадження сучасних інновацій щодо вдосконалення технологій. Виробництво баштових кранів – один з головних напрямків діяльності корпорації Liebherr. Якщо вам для будівництва необхідна оренда баштового крана, компанія Віра-Кран пропонує взяти в експлуатацію на обумовлений термін надійну техніку від провідного світового виробника.

У яких випадках необхідна оренда баштового крана

Баштові крани – будівельне обладнання спеціального призначення, яке використовується при зведенні споруд різних розмірів і призначення з простою або більш складною конструкцією. Щоб будівництво просувалося успішно, без затримок і труднощів, необхідний баштовий кран відповідної вантажопідйомності. Взяти спецтехніку в оренду є розумним наміром у багатьох випадках, особливо коли фінансова вигода від такого рішення значно перевищує витрати на придбання такої техніки.

Купівля будівельної техніки для постійного користування означає значні фінансові вкладення, які в випадку з баштовим краном далеко не завжди можуть окупитися. Більш раціональне рішення – взяти кран в оренду на кілька тижнів, місяців або років. Тим більше що для будівельної компанії для зведення різних об’єктів можуть бути необхідні баштові крани різної вантажопідйомності і габаритів. Зокрема, орендувати баштову установку може бути необхідним у таких випадках:

 • коли фірма невелика, і подібна будівельна техніка, придбана у власність, буде більшу частину часу простоювати;
 • коли зводиться відразу кілька об’єктів, і для економії часу компанії необхідно додаткове будівельне обладнання;
 • коли потрібен кран певних габаритів і вантажопідйомності під конкретний будівельний об’єкт.

Переваги оренди кранів Liebherr від компанії Віра-Кран

Якщо постало питання про оренду баштового крана для будівництва і ви вагаєтеся, техніку якого виробника вибрати, обов’язково варто звернути увагу на обладнання фірми Liebherr. Крім того, що крани цієї марки високотехнологічні та зручні у використанні, обладнання Liebherr має ще одну важливу перевагу: баштові крани від цього виробника характеризуються більш швидкою швидкістю підйому вантажу в порівнянні з аналогічною технікою інших фірм.

Устаткування компанії знаходиться в ідеальному стані і готове в будь-який час виїхати до клієнта. При доставці пристрою на будівельний майданчик проводиться його монтаж, а після завершення робіт – демонтаж. Співробітники Віра-Кран мають великий досвід в проведенні подібних робіт, а в разі потреби проведуть необхідне технічне обслуговування обладнання.

Крани Liebherr, доступні для оренди

Баштовий кран Liebherr – надійний і функціональний помічник в спорудженні будівель різних розмірів і складності. Ще одна важлива перевага співпраці з компанією Віра-Кран – наявність величезного арсеналу будівельної техніки різної вантажопідйомності. Можна з упевненістю стверджувати про доступність кранів з різними технічними характеристиками на будь-якому будівельному майданчику по всій території України. Клієнти компанії Віра-Кран можуть взяти в оренду баштові крани Liebherr різних моделей і вантажопідйомності:

 • установка з можливістю підйому вантажу до 1500 кг на максимальному вильоті стріли до 50 м (марка 91 EC);
 • машина вантажопідйомністю 2000 кг на максимальному вильоті стріли до 50 м (марка 120 НC);
 • пристрій з підйомом вантажу до 1550 кг на максимальному вильоті стріли до 55 м (марка 112 EC-Н 8);
 • модель вантажопідйомністю 1850 кг на максимальному вильоті стріли до 55 м (марка 112 EC-H 8 Litronic);
 • установка з можливістю підйому вантажу до 1400 кг на максимальному вильоті стріли до 60 м (марка 140 EC-H);
 • машина вантажопідйомністю 1800 кг на максимальному вильоті стріли до 60 м (марка 154 EC-HM 6 FR.tronic);
 • пристрій з підйомом вантажу до 2200 кг на максимальному вильоті стріли до 60 м (марка 180 EC-H);
 • модель вантажопідйомністю 2300 кг на максимальному вильоті стріли до 60 м (марка 200 HC).

Крім того, пропонуються швидкомонтовані баштові крани меншої вантажопідйомності:

 • установка з можливістю підйому вантажу до 1100 кг на максимальному вильоті стріли до 33 м, максимальна висота підйому – 26 м (марка 34 К);
 • машина вантажопідйомністю 1150 кг на максимальному вильоті стріли до 43 м, максимальна висота підйому – 32 м (марка 63 К).

Етапи співпраці з компанією Віра-Кран

При оренді баштового крана Liebherr у компанії Віра-Кран разом з технікою надається навчений оператор, що дуже зручно, так як відпадає необхідність займатися пошуком відповідного фахівця. Співпраця з орендодавцем здійснюється за такими етапами:

 • Ви залишаєте заявку на сайті фірми Віра-Кран або звернувшись за іншими контактам компанії;
 • Якщо у вас є питання щодо того, яку техніку краще вибрати, чи необхідно уточнити інші нюанси співпраці, персонал компанії завжди готовий надати вам вичерпну інформацію; на сайті організації virakran.com можна в тому числі заповнити форму для замовлення докладної консультації;
 • Якщо умови співпраці вас влаштовують, складається і підписується індивідуальний договір про оренду;
 • Після укладення контракту техніка негайно їде до вас;
 • Всі роботи здійснюються строго відповідно до обумовлених в договорі термінами.

Оренда крана Liebherr – найкраще рішення для будівельних компаній в Україні. При укладанні договору з фірмою Віра-Кран ви можете бути впевнені в надійності будівельних робіт, що виконуються за допомогою техніки від провідного виробника.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.