Середа, 29 Травня, 2024

Як обрати якісні інтернет-ЗМІ?

Сучасний світ стрімко змінюється, а важливі події, хороші і погані, відбувалися, відбуваються і будуть відбуватися. Серед неймовірного потоку інформації дуже важко не загубитися. Але жити в наш час і не бути в курсі подій дуже складно, а іноді навіть неможливо. Знання необхідні нам для зручності в повсякденному житті (прогноз погоди, політична ситуація або навіть відомості про пробки), для побудови успішної кар’єри (курс валют, останні бізнес новинки, реформи) або навіть просто для дозвілля після важкого робочого тижня (інтерв’ю зі знаменитостями, анонси спектаклів та виставок).

Довгі роки питанням інформування населення займалися ЗМІ. В один час найбільшою популярністю користувалися газети і радіо, але з появою телебачення ситуація кардинально змінилася. Газетна справа стала занепадати, а телевізійні новини на довгі десятиліття зайняли місце головного джерела інформації. Але такий вид ЗМІ більше не є найбільш зручним для сучасної людини. Люди поступово відмовляються від телевізорів і переходять повністю на інтернет-контент. Адже часу для ознайомлення з останніми новинами у людей залишається все менше. А популярністю починають користуватися інтернет-ЗМІ, які можна просто і швидко відкрити в мобільній версії і читати новини, наприклад, в транспорті по дорозі на роботу. Але як же вибрати оптимальний варіант інтернет-ЗМІ, якому можна буде довіряти? Розкриємо кілька секретів:

  • Як вже було зазначено вище, найбільш зручним варіантом інтернет-ЗМІ буде той, який має адаптовану мобільну версію. Таким чином найголовніші новини буде просто відшукати і прочитати навіть з екрану вашого смартфона.
  • Важливим критерієм для зручності також є рубрики. Коли інформація розумно розділена на блоки або розділи – пошуки необхідного контенту стають в рази простішими.
  • Але однією з найбільш важливих порад незмінно залишається чесність ресурсу. У гонитві за зручним і швидким засобом масової інформації не варто забувати про критичну перевірку інформації на правдивість і точність. Хорошим показником буде тривалий термін перебування ЗМІ на медіаринку і велике число читачів. Але все ж не потрібно повністю покладатися на інших. Перевірити інформацію самостійно просто. Є кілька загальних стандартів: по-перше, журналісти завжди повинні посилатися на джерело інформації і точно вказувати імена та посади спікерів і експертів, по-друге, журналісти не повинні висловлювати свою думку в інформаційних матеріалах. Дуже важливо, щоб можливість висловитися і прокоментувати ситуацію була в повній мірі надана обом сторонам конфлікту. Ще також важливими характеристиками якісного ЗМІ є його оперативність і безпосередня залученість до ситуації. Добре, якщо журналіст, який пише про подію, особисто був присутній на місці подій, а не просто перекопіював новину з іншого ресурсу. Підтвердженням можуть стати унікальні фотографії з місця або відео. Ну і, звичайно ж, порівнюючи різні ресурси, дуже важливо звернути увагу на те, який з них надає найбільш повну інформацію без обрізки важливих фактів і коментарів.

Одним із прикладів гідного сучасного інтернет-ЗМІ є Odessa online. Ресурс зумів поєднати в собі і зручність і якість. Завдяки рубрикам «новини», «інтерв’ю», «статті», «фото» і «відео» завжди можна швидко відшукати необхідну інформацію. Також перевагою цього онлайн-ЗМІ є наявність Telegram-каналу, що робить доступ до інформації ще більш простим і зручним. У разі виникнення питань користувачі також можуть звернутися безпосередньо до редакції, адже на головній сторінці внизу розташовані всі необхідні контакти, включаючи мобільний телефон.

Наостанок варто сказати, що до вибору інтернет-ЗМІ не потрібно ставитися легковажно. Адже з вибором ресурсу ви так чи інакше обираєте призму, через яку будете бачити світ.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.