Субота, 25 Травня, 2024

Подробиці засідання виконкому: про програми, затвердження та перейменування

25-го листопада, в ході засідання виконкому при Одеській міськраді було рекомендовано депутатам зайнятися розглядом трьох програм на період найближчих п’яти років, було підтримано перейменування скверу поруч із колишнім кінотеатром “Вимпел” та затверджено самокатну схему зонування. Далі на odessa-future.com.ua.

Докладніше про все це в нашому сьогоднішньому матеріалі, з посиланням на 8News.

Програмне питання

Членами виконкому було підтримано проєкт, відповідно до якого протягом 2022-2026-х розвиватиметься житлове господарство.

Для цього планується виділення понад мільярд гривень. Документ містить план ремонту понад тисячу будинків, двісті двадцять п’ять із них ремонтуватимуть уже наступного року.

Окрім цього, планується проведення ремонту та модернізації трьохсот п’ятдесяти ліфтів, видача чотирьохсот технічних висновків.

На потреби програми з благоустрою нашого міста до 2026-го року планується виділення з міської скарбниці близько чотирьох мільярдів гривень.

Для того, щоб утримувати міські дороги та проводити механізоване прибирання, миття, чищення від снігових опадів тощо, потрібно понад мільярд гривень. Для зовнішнього освітлення витратять сто шістнадцять мільйонів гривень, на те, щоб утримувати цвинтарі – сто сімдесят п’ять мільйонів, а на бювети виділять сто дев’яносто вісім мільйонів. Для зелених насаджень виділять понад чотириста мільйонів гривень (це з урахуванням висадки нових дерев).

Крім цього, членами міськвиконкому рекомендовано до розгляду нову програму “Рівність”, яка передбачає наявність матеріальної допомоги інвалідам, пандусну установку, проведення благоустрою шкільних та бібліотечних закладів для людей, можливості яких обмежені.

І знову про самокати

Виконкомом також було затверджено схему самокатних паркувань. Вона складається із ста двадцяти восьми локацій, місцем розташування більшості яких є Приморський район, ще одинадцять знаходяться на території Київського району, і дві – на території Малиновського.

На кожному паркуванні можуть розташуватися лише п’ять самокатів. До цього чиновниками було обмежено швидкість для переміщення Одесою за допомогою самокатів, а Трасу здоров’я зовсім закрили для цього виду транспорту.

Ще одне перейменування

Крім цього, виходячи з результатів міськвиконкому, найближчу сесію міської ради буде також присвячено голосуванню за перейменування невеликого скверу поряд із колишнім кінотеатром “Вимпел”. Назва буде присвячена героям-прикордонникам. Ідея про таку назву була висунута однією громадською організацією прикордонників, і вона була підтримана громадськими слуханнями.

Справа в тому, що частина зеленої зони якраз “дивиться” на вулицю, назва якоі ще з далекого 1938-го присвячена героям-прикордонникам. Крім цього, на території Південно-Західного масиву (який є місцем розташування скверу) живуть сім’ї прикордонників, які отримували тут житло ще у шістдесятих роках минулого століття.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.