Суббота, 13 августа, 2022

Новий прорив у сфері IT: одесит придумав нову віртуальну реальність і доповнив реальну

Процес комп’ютеризації та діджиталізації не стоїть на місці.  Над удосконаленням і розвитком цих напрямків постійно працюють тисячі фахівців, а молоде покоління, навчаючись у відповідних ВНЗ і закінчуючи певні курси, намагається внести в цей процес щось нове і унікальне, пише odessa-future.com.ua.

Сфера сучасних технологій не перестає займати лідируючі позиції на ринку праці і в інтересах молоді, а також привертає увагу останньої тим, що реалізуючи себе в цьому напрямку, є можливість, крім власної реалізації, отримати хороший заробіток.

Одеса не відстає від сучасного технологічного процесу, завдяки чому в нашому місті є чимало професіоналів, які присвятили себе сучасним напрямкам і відгалуженням IT-шної сфери.  Один з них створив новий проект, який став справжнім проривом і навіть привернув увагу шановних інвесторів.  Про це ми розповімо в нашому матеріалі з посиланням на culturemeter.od.ua.

Без інвесторів нікуди

Одесит Віталій Гончарук розробив унікальний проект-компанію «Augmented Pixels», за допомогою якої створюється доповнена і віртуальна реальність.

Віталій Гончарук

Проект одесита викликав такий резонанс, що виділити кошти на впровадження проекту в життя, виявив бажання не один інвестор.

На початковому етапі, за допомогою залучених коштів, була остаточно розроблена внутрішня навігація, наземні 3D карти і технології хмарного локалізування.  За час з 2015-го до початку 2021-го року незвичайний проект привернув, в цілому близько 7 мільйонів доларів, для впровадження і розробки новітньої технології.

Вихід на новий рівень

У 2019 тому вектор розвитку проекту одесита був спрямований на розробку тривимірного картографування в земельному масштабі і в хмарному локалізуванні.

Така зміна було введено для того, щоб вийти на значно масштабний картографічний ринок, оборот якого складає понад 60 мільярдів доларів і викликати ще більшу зацікавленість з боку потенційного клієнта широкого галузевого спектра.  Адже базові технології «Augmented Pixels» дають можливість створення найбільш точних карт, у порівнянні з конкурентами.

Крім цього, спектр унікальних технологій дозволить проекту займати лідируючі позиції на робототехнічні ринку і AR / VR.

Крім цього, «Augmented Pixels» внесе зміни в картографічний ринок, а також створить унікальні пропозиції, за допомогою яких будуть знижені витрати на логістику і управління.

Відзначимо, що «Augmented Pixels» є технологічною компанією, яка знаходиться в Каліфорнії і була створена в 2013-тому році.  Дана компанія займається розробкою своєї власної запатентованої технології одночасного локалізування і тривимірної картографії.  Спеціалізація складається в навігаційної сфері доповненої реальності і 3D картах, які застосовуються мобільними телефонами, дронами і роботами.

Latest Posts

.